شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/04 16:07:00
سرویس بین الملل
فرهنگی با متفاوت خواندن نظرات در برخورد با لندن:

معتقد به تقلیل روابط با انگلیس هستم

**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نظرات مختلفی در خصوص نحوه برخورد با دولت انگلیس وجود دارد، خاطرنشان کرد: نظر من در این رابطه تقلیل روابط با کشور انگلیس است.

"محمدحسین فرهنگی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تصویب طرح قطع رابطه با دولت انگلیس در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نظرات مختلف و جدی در این خصوص در میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر با اعلام اینکه برخی نظرات جدی در قطع کامل روابط با دولت انگلیس وجود دارد، افزود: در مقابل برخی نیز نظری غیر از این دارند.

وی با اعلام اینکه برخی در مجلس معتقد به تقلیل روابط با کشور انگلیس تا سطح کاردار هستند، خاطرنشان کرد: در صحن علنی پس از جمع‌بندی و بررسی همه این نظرات، نمایندگان تصمیم نهایی خود را خواهند گرفت.

فرهنگی تصریح کرد: از آنجا که دولت انگلیس تاکنون برخورد نامناسبی با کشور ما داشته و به طور مداوم به آن اصرار می ورزد جای تردیدی در تجدید نظر در روابط با این کشور وجود ندارد.

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان، افزود: بنده معتقد به تقلیل روابط با کشور انگلیس هستم تا دولتمردان این کشور را متوجه اشتباهات خود در برخورد با ملت ایران بکنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet