هدر اصلی
1389/10/05 10:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
هدایت‌خواه خواستار شد؛

هماهنگی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در روند هدفمندکردن یارانه‌ها

**نماینده مردم بویراحمد در مجلس گفت: تمامی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در روند اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها باید هماهنگ عمل کنند چراکه هرگونه ناهماهنگی می‌تواند این طرح بزرگ را مخدوش کند.

ستار هدایت‌خواه نماینده مردم کهکیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به آغاز اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها بر لزوم همراهی مجلس با دولت تأکید کرد و گفت: مجلس باید با نظارت کامل هرگونه کارشکنی را در اجرای مطلوب قانون هدفمندکردن یارانه‌ها خنثی کند.

وی با بیان اینکه مجلس آمادگی خود را برای برطرف کردن خلأهای احتمالی قانونی در مسیر اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها اعلام کرده است، افزود: قانون هدفمندکردن یارانه‌ها یک طرح بزرگ ملی است و باید همه دلسوزان انقلاب اسلامی در اجرای مطلوب آن نقش داشته باشند.

این نماینده مجلس اجرای مطلوب قانون هدفمندکردن یارانه‌ها را نیازمند فضای آرام به لحاظ اجتماعی و روانی دانست و گفت: برای حفظ آرامش روانی و اجتماعی در کشور مجلس به هنگام اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها باید پیشرو باشد و دولت نیز باید از هرگونه اقدام که منجر به اخلال در آرامش روانی جامعه می‌شود خودداری کند.

هدایت‌خواه همچنین گفت: تمامی دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در روند اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها باید هماهنگ عمل کنند چراکه هرگونه ناهماهنگی می‌تواند این طرح بزرگ را مخدوش کند.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص شیب آزادسازی قیمت‌ها گفت: همانگونه که مجلس و دولت پیش از این تأکید کرده بودند باید شیب آزادسازی قیمت‌ها ملایم باشد تا اقشار مستضعف آسیب نبینند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet