هدر اصلی
1389/10/06 11:04:00
سرویس سیاسی
در نشست کانون ادوار نمایندگان مجلس ارائه شد؛

توضیحات باهنر در مورد قانون هدفمندی یارانه‌ها

**دبیرکل کانون ادوار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه این کانون در روز یکشنبه با حضور بیش از ۲۰۰ نماینده ادوار در محل کمیسیون تلفیق خبر داد.

"حسین سبحانی نیا" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح موضوعات مطرح شده در این نشست، گفت: در این جلسه پس از بررسی آخرین تحولات جاری کشور و موضوعات اساسی روز، بحث اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مطرح شد.

نماینده نیشابور تصریح کرد: در این جلسه برای توضیحات کلی درباره اهمیت اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها و ضرورت همکاری و همیاری با دولت برای تحقق این پروژه ملی در کشور و بسترسازی برای اجرای بهتر این قانون از محمدرضا باهنر رئیس کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه و عضو نمایندگان ادوار خواسته شد که نظرات خود را بیان کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس با اظهار اینکه باهنر در این جلسه توضیحانی خوبی درباره اهمیت اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها و نحوه اجرای این قانون از زمان شروع اجرای آن ارائه دادند، افزود: بعد از توضیحات باهنر نمایندگان ادوار سوالاتی در خصوص اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مطرح کردند که رئیس کمیسیون تلفیق برنامه پنجم به آنها پاسخ داد.

سبحانی نیا مدت زمان برگزاری این جلسه در محل کمیسیون تلفیق را حدود یک و نیم ساعت عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet