شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/07 09:54:00
سرویس اقتصادی
یادداشتی ازحسن ملک‌محمدی

اعتماد مردم را جلب کنید

**"حسن ملک محمدی "نماینده دامغان در یادداشتی که در اختیار روزنامه کویر قرار داده آورده است که طرح تحول بزرگ اقتصادی که با اقدام و همت دولت و همکاری مردم فداکار و بزرگوار ایران درحال انجام است می‌تواند عامل خیزش،جهش و شکوفایی در اقتصاد اسلامی شود.

باید براساس سخنان رئیس‌جمهور محترم و عزم دولتمردان و مسئولان دلسوز نظام حداکثر تلاش در جهت رعایت حال مردم صورت گیرد و در جهت تثبیت قیمت‌ها اعتماد مردم جلب شود. وزارتخانه‌های بازرگانی، جهاد کشاورزی، نیرو و نفت و وزارت کشور حداکثر دقت را بنمایند که اگر با همین صورت اجرای طرح ادامه پیدا کند، برای مردم قابل درک خواهد بود.

اگرچه تحمل آن مشکل است اما به هر صورت چون نوید از آینده‌ای درخشان می‌دهد مردم آن را می‌پذیرند و قطعاً همکاری می‌کنند ولی اگر عنان بازار از دست مجریان خارج شود ممکن است با چالش‌ها و طبعاتی روبه‌رو شویم.

امیدوارم به فضل خدا و با عنایات امام زمان(عج) مانند همه صحنه‌ها که ملت بصیرت و وفاداری خودش را به اثبات رسانده در این حرکت اقتصادی نیز شاهد حضور و همکاری همه اقشار و آحاد جامعه باشیم. نکته دیگری که مجلس از دولت انتظار دارد، آن است که تغییرات به صورتی باشد که موجب ابهام برای دوستان و سوژه دشمنی برای دشمنان نشود.

باید در تغییرات با تدبیر دقیق‌تر و با در نظر گرفتن عزت، مصلحت و حکمت اقدام شود البته دولت ما پرنشاط، پرتحرک و فعال در عرصه‌های بین‌المللی و همچنین در عرصه‌های داخلی است که لازمه تحرک و تلاش مضاعف آن است که تحولات هم همراه داشته باشد و این‌گونه تغییرات نیز امری بدیهی است لیکن قدردانی از خدمتگزاران و رعایت شأن و منزلت چهره‌های درخشان نظام مانند جناب آقای متکی از انتظاراتی است که هم مجلس و هم همه دلسوزان انقلاب داشته و دارند که ما امیدواریم به هر حال این موضوع به نوعی جبران شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet