هدر اصلی
1389/10/07 11:49:00
سرویس صحن
مرادی در نطق میان دستور:

دولت نظارت دقیق تری بر اجرای هدفمندی یارانه ها داشته باشد

**نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، اجرا هدفمندی یارانه ها را مهم ترین اقدام اقتصادی ایران در ۳۰ سال گذشته دانست و تاکید کرد که دولت نظارت دقیق تری بر اجرای این قانون داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "عبدالرضا مرادی "در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس، ضمن گرامیداشت سالروز نهم دیماه و سال جدید میلادی تاکید کرد: با توجه به شروع هدفمند کردن یارانه ها از سوی دولت از مردم می خواهم که در اجرای این طرح بزرگ به عنوان مهم ترین اقدام اقتصادی 30 سال گذشته دولت را یاری کنند و تلاش کنند که این تحول عظیم در اقتصاد کشور، مسیر پیشرفت را طی کند.

وی افزود: به رئیس جمهوری و هیات دولت تذکر می دهم که جهت جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها نظارت دقیق تری را بر اجرای این طرح اعمال کنند و با برخورد قانونی با متخلفین از تضعیف حقوق مردم جلوگیری کنند.

مرادی به مشکلات حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و خطاب به رئیس جمهوری گفت: شما در سفر سوم به استان فارس اعلام کردید که یکی از مصوبات مهم سفر در این استان احداث سد پارسیان در سال 89 و 90 است. برخلاف تامین بخشی از اعتبارات این طرح، متاسفانه وزارت نیرو به وعده خود عمل نمی کند.

مرادی همچنین در بخش دیگری از نطق خود خطاب به وزیر نفت گفت: برخلاف این که نزدیک به سه سال است که از شروع عملیات کلنگ زنی پتروشیمی ممسنی می گذرد، متاسفانه هنوز عملیات اجرایی این صنعت بزرگ شروع نشده است.

وی ادامه داد: لازم است به مدیر سازمان پتروشیمی و هیات مدیره شرکت سهامی پتروشیمی ممسنی متذکر شوم که برخی از سهامداران به فرمانداری و به بنده برای پیگیری این جریان مراجعه می کنند.

مرادی اظهار امیدواری کرد که این دغدغه سهامداران برطرف شود و گام بزرگ دذیگری در جهت پیشرفت کشورمان برداشته شود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس، به مشکلات فرهنگیان کارمندان در حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و خطاب به رئیس جمهوری گفت: آقای رئیس جمهور فرهنگیان و کارمندان مشغول در اداره های نورآباد بارها خواستار تجدیدنظر دولت در مصوبه خود در پرداخت حقوق و مزایای مربوط به خدمت خارج از شهر را داشته اند.

مرادی با بیان این که مقام معظم رهبری تاکید بر رفع محرومیت ممسنی دارند گفت: متاسفانه دولت توجهی به این امر نمی کند و تقاضا داریم که در جهت جبران خسارات ناشی از زلزله مهر و آذر سال 89 و مردم خسارت دیده شهر ممسنی و روستاهای این شهر، اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet