هدر اصلی
1389/10/07 15:35:00
سرویس سیاسی
حسینیان در نشست فراکسیون انقلاب؛

رهبر انقلاب صف فریب‌خوردگان را از براندازان جدا کردند

**رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی،‌ نهم دی ماه را تجدید بیعت مردم با رهبر انقلاب دانست و تاکید کرد: ‌رهبر معظم انقلاب با فرزانگی و درایت تمام، صف فریب خوردگان از کسانی که قصد براندازی نظام را داشتند جدا کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،‌ روح الله حسینیان در نشست امروز فراکسیون انقلاب اسلامی که به مناسبت سالروز نهم دی ماه برگزار شده بود، سه عنصر را به وجود آورنده فتنه سال 88 عنوان کرد و افزود: استکبار جهانی، ابرقدرت ها و منافقان داخلی و عناصر قدرت طلب، جزو این سه عنصر هستند.

وی ادامه داد: این سه عنصر دست به دست هم داد و فتنه عظیم علیه انقلاب اسلامی و آرمان های امام (ره) و مردم را به وجود آورد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه در مقابل این 3 عنصر ایستادگی کردیم، گفت: فرزانگی مقام معظم رهبری، ‌اتحاد مردم و بصیرت بعضی از نخبگان توانست جلوی این فتنه عمیق را بیگیرد.

حسینیان در ادامه افزود: رهبر انقلاب با درایت و هوشیاری و صبوری تمام توانستند این فتنه را مهار کنند و صف فریب خوردگان را از کسانی که قصد براندازی نظام را داشتند جدا کردند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، به نقش نخبگان در مهار فتنه اشاره کرد و افزود: نخبگان نیز توانستند با بصیرت دهی و حضور به موقع خود این فتنه را خنثی کنند و مردم هم با اعتقاد به اسلام، مکتب ولایت و انقلاب و امام راحل در روز نهم دی ماه آخرین میخ را بر تابوت فتنه کوبیدند.

وی ادامه داد: ‌این مردم با بصیرتشان نشان دادند که همان مردمی هستند که در سال 1357 رژیم کهنسال رژیم شاهنشاهی را سرنگون و نظام اسلامی را پایه گذاری کردند.

حسینیان با بیان اینکه این مردم، همان مردمی هستند که در 8 سال دفاع مقدس با جان و دل از کشور دفاع کردند و انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی (عج) بیمه کردند.

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس، اظهار امیدواری کرد که مردم با حضور خود زمینه ساز حضور حضرتش باشند.

وی به تجلیل از خبرنگاران، صاحبان قلم اشاره کرد و افزود: ‌این افراد تلاش وافری در بصیرت بخشی مردم داشتند و توانستند به خوبی به وظایف خود عمل کنند در این جلسه نیز از کسانی که در خنثی کردن فتنه حرکت کردند تجلیل خواهد شد.

حسینیان با بیان اینکه قرار بود از برخی از نمایندگان مجلس نیز در این مراسم تجلیل شود، گفت: با این زیاد بودن تعداد نمایندگان و کمبود جا و زمان ما نمی توانیم از همه آنها تقدیر کنیم؛ اما از هر گروه یک نماینده را دعوت کردیم.

وی ادامه داد:‌ از مجموعه روحانیت نیز از حجت الاسلام علم الهدی دعوت کردیم که ایشان به طور نمادین هم تجلیل شوند و هم از دیگران تجلیل کنند و امیدواریم این کار سنتی شود که در سال های آینده نیز تکرار شود.

حسینیان همچنین غلامعلی حداد عادل را به عنوان نماینده نمایندگان معرفی کرد و افزود: ایشان کسی هستند که در خط مقدم مبارزه با فتنه گران در حال فعالیت بودند و علاوه بر نماینده نمایندگان، نماینده فرهنگیان نیز به شمار می روند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet