هدر اصلی
1389/10/07 16:29:00
سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه‌ها برای آگاهی نسبت به اجرای هدفمندی یارانه‌ها

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید با استفاده از رسانه‌های دیداری، شنیداری و روزنامه‌ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی کند که مردم در جریان اقدامات دولت در خصوص هدفمند کردن یارانه‌ها قرار داشته باشند.

"مرادعلی منصوری رضی "در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص هدفمندکردن یارانه ها اظهار داشت: اگر مردم در جریان هدفمند کردن یارانه ها قرار نداشته باشند برخی از سودجویان و اخلال گران اقتصادی و اجتماعی با اقدامات خود تنش قیمتی را در کشور رقم می زنند.
نماینده مردم رامیان و نیک شهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت به خصوص وزارت بازرگانی باید در ارتباط با دلایل افزایش قیمت نان توضیح دهد؟
 وی تصریح کرد: وزارت بازرگانی باید توضیح دهد چرا خبازی هایی که انبارهای آنها مملو از آرد 7 تومانی است، یکباره قیمت نان را به میزان چند برابر افزایش دادند.
نایب رییس کمیسیون اجتماعی یادآورشد: قیمت نان لواش یکباره از 30 تومان به 100 تومان افزایش یافت در حالی که باید قیمت نان در مرحله بعدی پرداخت یارانه ها افزایش می یافت.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دولت باید با دقت و طمانینه قیمت نان را افزایش می داد به نحویکه فشاری به اقشار پایین جامعه وارد نمی شد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet