شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/08 11:39:00
سرویس صحن
زمانی:

با ایجاد وزارتخانه ورزش به دنبال رفع مشکلات مطرح شده هستیم

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پس از اعلام نظر نماینده دولت در تبدیل سازمان های تربیت بدنی و ملی جوانان و ایجاد وزارتخانه ورزش و جوانان گفت: با این طرح به دنبال رفع مشکلات و معضلات مطرح شده از سوی مخالفان و تذکردهندگان هستیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی صبح روز چهارشنبه "سید جواد زمانی "با بیان این که از مخالفان و تذکرها، مشکل اصلی و خاصی مطرح نشد، گفت:دوستان نماینده مشکلات مختلفی از جمله عدم پاسخگو بودن سازمان ها و بار مالی مطرح کردند که دقیقا کمیسیون اجتماعی با پیشنهاد این طرح به دنبال رفع این مشکلات است.

نماینده مردم کنگاور و صحنه در مجلس ادامه داد: ادغام و تغییر تابلو سازمان ها کار سیاسی نیست بلکه مدیریت از یک قسمت به قسمت دیگر برده می شود، اگر این جابجایی را سیاسی بدانیم و این نگاه را داشته باشیم می توانیم بسیاری از طرح ها را سیاسی بدانیم.

زمانی با تاکید بر این که مجلس به یک فوریتی بودن این طرح رای مثبت داده بود، گفت: ما با این طرح نه تنها قدرت را از ریاست جمهور نمی گیریم بلکه به دنبال آن هستیم تا قدرت و تسلط دولت را در این دو بخش افزایش دهیم.

به گفته این نماینده با ادغام سازمان های ملی جوانان و تربیت بدنی، صرفه جویی خواهد شد چرا که این 2 سازمان بسیار عریض و طویل هستند و بودجه های بسیاری هزینه اداره آنها می شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی با ابراز تعجب از تذکر و سخنان جعفرزاده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: من سخنگوی کمیسیون هستم با عرض پوزش از سخنگوهای مجلس اما باید بگویم که سخنگوها مثل مردشویی هستند که کاری به بعد و جمهنم و بهشتی بودن طرح ها و کارها ندارند.

زمانی ادامه داد: جعفرزاده فراموش کرده است که پیگیر این طرح بود و این گزارش را تهیه کرد تا اینجانب به عنوان سخنگو آن را در صحن مطرح کنم.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در انتهای سخنان زمانی گفت: بحث های دوطرفه نکنید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet