هدر اصلی
1389/10/08 11:45:00
سرویس صحن
کواکبیان در موافقت با ادغام سازمان های تربیت بدنی ملی جوانان

ایجاد وزارت ورزش و جوانان اقتدار مجلس را افزایش می‌دهد

**نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی ایجاد وزارت ورزش و جوانان را باعث افزایش نظارت و اقتدار مجلس دانست و اعلام کرد:‌ با ادغام سازمان های تربیت بدنی و ملی جوانان شفاف‌سازی در این دو سازمان افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" مصطفی کواکبیان "در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در موافقت با طرح یک فوریتی ادغام سازمان های تربیت بدنی و ملی جوانان و تبدیل آنها به وزارت ورزش و جوانان،‌گفت: اگر معتقد به اقتدار مجلس هستیم و اگر مجلس در راس امور است که هست؛ فقط با پاسخگو کردن نهادهای مختلف می توانیم اقتدار خود رانشان دهیم.

کواکبیان با اظهار اینکه تنها راه حفظ اقتدار مجلس در بحث نظارت، ایجاد وزارت است، افزود: چرا که با ایجاد وزارت نظارت مجلس برعمکلرد سازمان‌ها افزایش یافته و شفاف سازی در امور این سازمان ها بیشتر می شود.

عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در سازمان تربیت بدنی، خاطرنشان کرد: نتیجه گزارش این هیات تحقیق و تفحص در 15 روز آینده اعلام خواهد شد و در آنجا مشخص خواهد شد که در سازمان تربیت بدنی چه مشکلاتی وجود دارد و چه تخلفاتی در آن سازمان صورت گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet