انتخابات ریاست جمهوری
1386/05/16 12:10:00
سرویس کمیسیون ها

بیش از 150نماینده مجلس طی نامه‌ای، بر حمایت‌های مجلس از ورزشکاران قهرمان کشور تاکید کردند

بیش از ۱۵۰نماینده مجلس طی نامه‌ای ضمن تبریک پیروزی ورزشکاران کشورمان در رشته‌های والیبال، دو میدانی و بسکتبال بر حمایت‌های مادی و معنوی مجلس هفتم از این ورزشکاران تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین نجابت در پایان جلسه علنی روز سه شنبه این بیانیه را به شرح ذیل قرائت کرد:

یکبار دیگر حضور پرصلابت و توانمند جوانان غیور ایران زمین در آوردگاه بین المللی باعث به وجود آمدن غرور ملی ایرانیان شد.

پیروزی عزیزانمان در رشته‌های ورزشی والیبال جوانان جهان، دو و میدانی و بسکتبال آسیا که افتخاری ماندگار در ورزش کشور محسوب می‌شود را به مربیان، مسئولین، جامعه ورزش و ملت بزرگ و شریف ایران تبریک عرض می‌کنیم.

بدون تردید آنچه دوشادوش این افتخارات اهمیت دارد، حفظ و اشاعه ارزش‌های اخلاقی، فرهنگی و معرفی شخصیت و شان ایرانی مسلمان است. چنانچه کسب اولین مدال دو و میدانی بانوان آسیا با رعایت حجاب اسلامی، موید این افتخار مضاعف می‌باشد. قطعا، تداوم این نگرش و برنامه ریزی‌های صحیح و اصولی می‌تواند نوید بخش موفقیت‌های بزرگ‌تر برای ورزش و فرهنگ ایران بخصوص در بازی‌های المپیک 2008 پکن باشد.

اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به همراه کلیه نمایندگان مردم بزرگوار ایران نیز در ادامه حمایت‌های مادی و معنوی صورت گرفته در دوران فعالیت مجلس هفتم، وظیفه خود می‌دانیم تا در جهت تقویت این نگرش و انجام تمهیدات لازم برای برنامه ریزی فوق و تحقق آن از هیچگونه تلاشی مضایقه ننمایم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet