هدر اصلی
1389/10/12 13:09:00
سرویس صحن
تذکرات نمایندگان در پایان جلسه علنی امروز قرائت شد:

سه تذکر به رئیس جمهور و سیزده تذکر به وزراء

**تذکرات کتبی ۱۳ نماینده خطاب به رئیس جمهور وزرات و مسئولان اجرایی کشور در پایان جلسه علنی امروز توسط سبحانی نیا از تریبون مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور که در پایان جلسه علنی امروز یکشنبه از تریبون مجلس قرائت شد به این شرح است:

تذکر مصطفی کواکبیان نماینده سمنان و مهدیشهر خطاب به رئیس جمهور درخصوص صدور دستور پیگیری حقوق شیعیان در کشور عربستان و بررسی علت گردن زدن 40 نفر عراقی در عربستان و همچنین به وزیر کشاورزی درخصوص توجه به سوخت واحدهای مرغداری در سرخه

تذکر میرخلیلی نماینده میناب، رودان، جاسک، سیرک، و بشاگرد خطاب به وزیر صنایع درخصوص تسریع در مطالعه و اکتشاف معاون شهرستان بشاگرد و همچنین وزیر کشاورزی درخصوص اتخاذ تصمیمات لازم جهت توسعه بخش کشاورزی بشاگرد و بهره گیری از منابع موجود، وی همچنین خطاب به رئیس جمهور نیز در مورد توجه بیشتر به رفع محرومیت ها در منطقه بشاگرد.

تذکر نصرالله ترابی نماینده مردم شهر کرد خطاب به وزیر بازرگانی درخصوص نظارت بر کیفیت نان باتوجه به آزادسازی نرخ آرد و نان.

تذکر مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند خطاب به وزیر بازرگانی درخصوص لزوم احداث و تاسیس مجتمع آموزش قالیبافی در نهاوند.

تذکر حسین امیری خامکانی نماینده مردم زرند خطاب به وزیر صنایع و معادن درخصوص استاندارد نمودن کارخانه کلک سازی و پالایش قطران شهرستان زرد.

تذکر علی بنایی نماینده مردم قم خطاب به وزیر بازرگانی درخصوص تامین آرد نانوایان استان قم از طریق استان های مجاور و عدم تحویل گندم بی کیفیت به سیلوهای این استان.

تذکر علی اکبر اولیاء و کاظم فرهمند نمایندگان مردم یزد، صدوق، مهریز بافق و خاتم، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص رسیدگی فوری به مشکل سوخت گلخانه داران برای جلوگری از خسارت بیشتر کشاورزان تذکر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری خطاب به وزیر نیرو درخصوص تعیین وضعیت سد فریم در منطقه دو دانگه شهرستان ساری و همچنین خطاب به وزیر کشاورزی درخصوص تامین اعتبار پروژه مربوط به کشاورزی در شهرستان ساری.

تذکر سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه خطاب به وزیر بازرگانی وکشاورزی درخصوص عدم جلوگیری از ورود بی رویه سیب و پرتقال به داخل کشور قبل از فروش محصولات داخلی.

تذکر یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار خطاب به وزیر کشور درخصوص تعیین نشدن کد روستایی عثمان آباد جهت خدمات رسانی به آن و همچنین درخصوص عدم برگزاری کمیسیون ماده یک شهرداری درخصوص واگذاری زمین به متقاضایاندر چابهار.

تذکر داریوش قنبری نماینده مردم ایلام خطاب به رئیس جمهور درخصوص تسریع در معرفی وزیر امور خارجه به مجلس باتوجه به ضرورت دفاع از منافع ملی کشور در شرایط فعلی.

تذکر عسگر جلالیان نمیانده مردم دیر، کنگلان و جم خطاب به وزیر کشاورزی در خصوص تسریع در حل مشکل سوخت قایق های صیادی در شهرستان های دیر و کنگان.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet