هدر اصلی
1389/10/12 17:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی:

خارجیان مقیم ایران از یارانه دولتی بهره‌مند شوند

**نماینده مردم تربت حیدریه گفت: برخی از برادران عراقی و افعانی ما که به صورت قانونی وارد کشور شده‌اند یارانه نمی‌گیرند اما باید هرینه آزاد سازی قیمت‌ها را بپردازند؛ امیدواریم مجریان قانون هدفمندکردن یارانه‌ها به مشکلات اتباع خارجی توجه داشته باشند.

محمدعلی رضایی نماینده مردم تربت حیدریه در گفت‌وگو با فارس، از همراهی مردم با دولت در اجرای قانون هدفمند کردن خبر داد و گفت: از ابتدای آغاز طرح هدفمندکردن یارانه‌ها تا امروز شاهد همراهی بی‌نظیر مردم با دولت بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه دولت به همراهی مردم در هدفمندکردن یارانه‌ها نیاز دارد، افزود: برخی نارسایی‌ها در هدفمند کردن یارانه‌ها مشاهده می‌شود که باید در آینده با کمک مردم برطرف شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس همچنین گفت: دولت باید چالش‌های موجود را شناسایی و برای برطرف کردن آن اقدام کند؛ حمل و نقل از جمله مشکلاتی بوده که در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها تاکنون مشاهده شده است.

علی‌رضایی به مشکلات اتباع خارجی نیز اشاره کرد و گفت: برخی از برادران عراقی و افعانی ما که به صورت قانونی وارد کشور شده‌اند یارانه نمی‌گیرند اما باید هرینه آزاد سازی قیمت‌ها را بپردازند؛ امیدواریم مجریان قانون هدفمندکردن یارانه‌ها به مشکلات اتباع خارجی توجه داشته باشند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی همراهی خود را با دولت در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها اعلام کرده است، اظهار داشت: دولت تنها مجری قانون هدفمندکردن یارانه‌ها نیست و مجلس شورای اسلامی که طرح هدفمندکردن یارانه‌ها را بررسی و تصویب کرده است باید در اجرای این قانون به دولت کمک کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet