هدر اصلی
1389/10/13 09:47:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا به خانه ملت خبرداد؛

بررسی نحوه اصلاح برنامه پنجم درهیات رئیسه مجلس

**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی چگونگی طرح سوالات از وزراء در کمیسیون‌ها و صحن علنی مجلس و نحوه اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه پنجم توسعه در جلسه این هیات خبر داد.

"حسین سبحانی‌نیا" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح موضوع‌های مطرح شده در جلسه روز یکشنبه هیات رئیسه مجلس، گفت: در این جلسه در خصوص نحوه بررسی و اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه پنجم توسعه بحث شد.

نماینده نیشابور موضوع دیگر مورد بررسی در جلسه هیات رئیسه مجلس را زمان ارائه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی عنوان کرد و افزود: در این جلسه تصمیم گرفته شد که گزارش هیات تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی تا حداکثر ظرف یکماه آینده نهایی شود.

سبحانی نیا موضوع مورد بحث دیگر در جلسه هیات رئیسه مجلس را طرح سوالات نمایندگان از وزراء در کمیسیون ها و صحن علنی اعلام کرد و گفت: براساس تصمیم هیات رئیسه مجلس مقرر شد که در طرح سوالات در کمیسیون‌ها طبق آئین نامه عمل شده و هر روز در صحن علنی یک سوال در دستور کار قرار گیرد و کمیسیون‌ها نیز هر روزی که جلسه دارند حتما به بررسی سوالات نمایندگان از وزراء بپردازنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet