هدر موبایل
1387/05/06 12:13:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزئیات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر میرتاج الدینی، پزشکیان، اکبرنژاد، رحمانی، منادی سفیدان و فرهنگی نمایندگان تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور در خصوص دستور افزایش پروازها و ساماندهی تاخیرهای نابهنگام پروازهای تبریز.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در احداث بیمارستان شهرپاکدشت و ادامه بزرگراه شهید بابایی تهران به جاده خراسان و دستور تسریع درتعریض جاده خاوران و تکمیل دور برگردان فرون آباد و احداث کمربندی شهرپاکدشت و تاسیس اداره راه و ترابری شهرستان پاکدشت.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین، نوروزی نماینده رباط کریم، بشیری نماینده پاکدشت، گروسی نماینده شهریار، رامین نماینده دماوند و فیروزکوه، نژاد فلاح نماینده آمل و اکبریان و آجرلو نمایندگان کرج به رئیس جمهور در خصوص دستور قرار دادن استان تهران در فهرست استانهای خسارت دیده از خشکسالی.

- تذکر مرادنیا نماینده بیجار به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در انجام طرح راه اصلی بیجار - همدان.

- تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به خسارات خشکسالی استان اردبیل بخصوص مشکین شهر و دستور تسریع در رسیدگی به وقوع سیل و جبران خسارت کشاورزان مشکین شهر.

- تذکرمطورزاده نماینده خرمشهر، موسوی جرف نماینده آبادان، نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر، موسوی نماینده رامهرمز و رامشیر، ناصری نژاد نماینده شادگان، سواری نماینده دشت آزادگان و کعبی نماینده آبادان به رئیس جمهور در خصوص دستور بازنگری در نحوه انتصاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند.

- تذکر سازدار نماینده مرند و جلفا به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به حادثه تصادف تانکر سوخت شهر مرند و پرداخت خسارات آسیب دیدگان و دستور اصلاح راه ورودی شهر مرند.

- تذکرات خیری نماینده بستان آباد به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در چهار خطه نمودن جاده تبریز - تیکمه داش و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت خشکسالی.

- تذکرات موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم تدابیر لازم برای خرید سیبب زمینی از کشاورزان؛ به وزیر کار و اموراجتماعی در خصوص ضرورت پرداخت حقوق و مزایای کارگران کارخانجات و شرکتها و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تجدید نظر در بخشنامه اخیر حذف کلاسهای زیر 15 نفر.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعیین تکلیف مدارسی که مالکان خصوصی آنها حکم تخلیه گرفته اند و پرداخت مطالبات فرهنگیان کرج.

- تذکر هاشمی نماینده میانه به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت تامین پزشکان متخصص بخصوص رادیولوژیست، دستگاههای دیالیز،ای سی یو، سی سی یو، آمبولانس و آزمایشگاه بیمارستان خاتم الانبیاء و رفع مشکل حاد درمانگاههای بخشهای ترکمانچای و کندوان و ضرورت تامین منابع مالی و تسریع در اجرای مصوبه دولت درخصوص تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) میانه.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت رسیدگی به بیمارستان شهید مفتح ورامین و تامین پزشکان متخصص در بخشهای مختلف عمومی.

- تذکرات نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم پیگیری ساخت بیمارستان بخش بوستان شهرستان رباط کریم.

- تذکرات اخوان نماینده تفرش و آشتیان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم تامین بودجه برای تامین دارو و پزشک خانواده استان مرکزی و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت اعطای تسهیلات بانکی به کشاورزان - دامداران بخش رودبار تفرش - روستاهای آشتیان و فراهان و ضرورت کمک بلاعوض به لایروبی 40 حلقه قنات شهر تفرش.

- تذکرات طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم جبران خسارات خشکسالی و استمهال وامهای کشاورزان تاکستان و رسیدگی و جبران خسارت وارده به باغداران تاکستان بر اثر سرمازدگی سال 86؛ به وزیر نیرو در خصوص تامین آب کشاورزی مورد نیاز کشاورزان و باغداران تاکستان و به رئیس جمهور در خصوص دستور قراردادن استان قزوین در فهرست استانهای خسارت دیده از خشکسالی و سرمازدگی.

- تذکر اکبری تالارپشتی و ادیانی راد نمایندگان قائم شهر و سوادکوه به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در تکمیل چهار خطه نمودن جاده تهران شمال و پرداخت خسارت به کشاورزان آسیب دیده از سرما و خشکسالی.

- تذکر محمدی نماینده فریدن وفریدون شهر و حسینی نماینده فریمان و سرخس به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص تجدید نظر در افزایش عوارض گمرکی صادرات سیب زمینی.

- تذکر مقدسی نماینده بروجرد به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص رسیدگی به تولید و توزیع نامناسب فرآورده های لبنی در بروجرد و اشترینان.

- تذکرات یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص برخورد قاطع با هنجار شکنی مکرر بعضی از سفارتخانه های خارجی و به وزیر نیرو در خصوص ضرورت پرهیز از قطع بدون برنامه و ناگهانی برق صنایع برای جلوگیری از خسارت غیر قابل جبران.

- تذکر حیدری نماینده سقز و بانه و حسینی نماینده قروه به وزیر مسکن و شهرسازی درخصوص تسریع در اجرای طرح های بیمارستانهای سقز و بانه.

- تذکر حیدری نماینده سقز و بانه به وزیر نفت در خصوص لزوم پیگیری و توجه لازم برای جلوگیری از قطع گاز در زمستان سال جاری.

- تذکر سلیمی نماینده محلات و دلیجان به وزیر نفت در خصوص ضرورت گازرسانی به مناطق و روستاهای محروم شهرستانهای محلات و دلیجان.

- تذکر حسینی و سبحانی نیا نمایندگان نیشابور به وزیر نفت در خصوص گازرسانی به شهرهای چکنه و عشق آباد.

- تذکر انصاری و نصیری قیداری نمایندگان زنجان و طارم به وزیر صنایع و معادن در خصوص اقدام لازم برای رفع آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه سرب و روی زنجان.

- تذکر ادیانی راد نماینده قائم شهر و سوادکوه به وزیر صنایع و معادن در خصوص تجدید نظر در نصب مدیر شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی سوادکوه.

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین، آبیک والبرز به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارگران کارخانه نقش ایران واقع در شهر صنعتی البرز قزوین و دستور تسریع در پرداخت مطالبات، حقوق و مزایای کارگران کارخانجات ریسندگی نازنخ ، فرنخ و مه نخ قزوین و رفع مشکلات این واحدهای تولیدی؛ به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت نامناسب و رفع نواقص سیستم های موجود در جایگاه های عرضه گاز طبیعی سی ان جی شهر قزوین و به وزیر نیرو در خصوص واگذاری انشعاب و نصب کنتور برای تامین آب مورد نیاز مصارف شرب و کشاورزی باغداران جاده بهشت فاطمه شهر قزوین.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet