شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/14 11:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
فولادگر:

اصولگرایان برای دستیابی به وحدت، باید محوریت جامعتین را بپذیرند

**یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست‌های مشترک اصولگرایان و ابراز خوشبینی نسبت به کلیت این نشست‌ها گفت: معتقدم رسیدن به وحدت نیازمند داشتن محور است و اصولگرایان نیز باید برای دستیابی به وحدت، محوریتی را در نظر بگیرند.

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با ایسنا، محور کلی وحدت اصولگرایان را رهبر معظم انقلاب معرفی کرد و اظهار داشت: البته با توجه به این‌که رهبری انقلاب در بحث‌های سیاسی وارد عرصه‌ی رقابت‌های گروهی نمی‌شوند، خود اصولگرایان باید برای وحدت در مسائل سیاسی، محوری تعیین کنند.

وی افزود: به نظر می‌رسد با توجه به آمادگی که جامعتین اعلام کرده‌اند، اگر بتوان حول این دو تشکل روحانی که همیشه محور وحدت نیروهای ولایتی و انقلابی بوده‌اند، تشکیلات خوبی به راه انداخت که همه‌ی سلایق اصولگرایی را با موازین اصولگرایی و بر اساس میثاقی که تنظیم می‌کنند در آن گنجاند انشاءالله می‌توانیم در انتخابات آینده ثمره‌ی آن را شاهد باشیم.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: تا کنون تقریبا سعی شده سلایق کلی اصولگرایی در این نشست‌ها حاضر باشند و از این جهت شروع خوبی وجود داشته که امیدواریم به همین شکل ادامه پیدا کند.

فولادگر در پایان درباره‌ی این‌که آیا اصولگرایان در انتخابات آینده به تصمیمات اتخاذ شده از سوی جامعتین عمل خواهند کرد یا نه؟ گفت: اگر مبنایی گذاشته شده باید تا آخر آن مبنا را پذیرفت و ما امیدواریم که همین‌طور باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet