هدر اصلی
1389/10/15 11:28:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد

نماینده دولت پاسخگوی علت مخالفت خود با طرح سازمان های مردم نهاد باشد

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعتراض نمایندگان به مخالفت نماینده دولت با طرح تاسیس سازمان های مردم نهاد علیرغم اصرار دولت به تاسیس این سازمان ها گفت: این موضوع در کمیسیون اجتماعی باید بررسی شود و نماینده دولت در کمیسیون باید پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت محمدرضا محسنی ثانی عضو کمیسیون اجتماعی در جلسه علنی امروز در اعتراض به از دستور خارج شدن طرح تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد در تذکری شفاهی گفت: آنچه ساخته  پرداخته بیش از 2 سال کار کارشناسی مجلس و کمیسیون اجتماعی بود در کمتر از یک دقیقه از دستور کار خارج شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شوراری اسلامی با بیان اینکه، هیات رئیسه در زمان رای گیری توجه کافی به این طرح نداشتند گفت:‌از طرفی باتوجه به اصراری که دولت برای تاسیس سازمان های مردم نهاد داشت در تعجبم که چرا نماینده دولت به عنوان مخالف طرح صحبت کرد و موجب شد تا این طرح رای نیاورد.

ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست ساعات پایانی جلسه علنی امروز را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت:‌ این تذکر را خانم الهیان مطرح کردند این موضوع در کمیسیون اجتماعی باید بررسی شود و نماینده دولت در کمیسیون باید پاسخگو باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet