هدر اصلی
1389/10/15 16:30:00
سرویس سیاسی
نایب رییس مجلس:

اصولگرایان برای حفظ نظام با یکدیگر متحد باشند

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جمع جامعه اسلامی فرهنگیان تاکید کرد: بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۹ اتفاقات خاصی رخ داد و توطئه نظام را به خطر انداخته بود که با هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری، نظام توانست از این راه پر خطر گذر کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "شهاب‌الدین صدر" نایب رییس مجلس در جلسه جامعه اسلامی فرهنگیان با بیان مطالب فوق تاکید کرد: 9دی ماه سال گذشته بصیرت مردم نمایش داده و آحاد مردم اعلام کردند به هر کاندیدایی که رای دادند پیرو راه ولایت هستند و در صحنه حضور پیدا کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات در مجلس با تاکید بر اینکه هر زمان که دشمن اقدام به دسیسه می کند و تلاش دارد به نظام خدشه وارد کند مردم با بصیرت آن را دفع می کنند، ادامه داد: در صحنه بودن مردم و بصیرت آنها مسئولیت را برای مسئولان افزایش داد و آنها باید به این مردم بیشتر خدمت کنند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در جامعه ما هر فردی با هر نوع اندیشه و تفکری پیرو ولایت است .a

صدر در بخش دیگر از سخنان خود به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و تاکید کرد: اجرای هدفمندی یارانه‌ها با توجه به شرایط امروز کشور اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که دو دولت گذشته با تمام تلاشی که داشتند نتوانستند  آنرا اجرایی کنند.

وی ادامه داد: اکنون که دولت احمدی‌نژاد توانسته است کار به این بزرگی را انجام دهد همه باید به آن کمک کنیم تا قانون هدفمندی یارانه‌ها به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

به گفته این نماینده با هماهنگی و همکاری بین مسئولان و آحاد مردم می‌توان از آثار و مشکلات احتمالی اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بکاهیم تا با حداقل آسیب‌ها قانون اجرا شود.

صدر با تاکید بر اینکه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نقطه افتخاری برای کشور است، توصیه کرد: همه دستگاه‌ها و مسئولان از جمله قوای سه گانه باید اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را وظیفه خود بدانند و با وحدت و یکپارچگی در اجرای صحیح آن گام بردارند.

 به گفته نایب رییس مجلس، یکی از ملزومات برای عبور از شرایط داخلی و خارجی کشور این است که همه از مسئولان تا آحاد مردم وحدت کامل داشته باشند و در این مسیر حرکت کنند.

نماینده مردم تهران افزود: آحاد مردم از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در حفظ و نگهداری نظام و دست‌آوردهای انقلاب اسلامی کوشا بودند و نشان دادند در تمام شرایط برای گذر از توطئه ها در صحنه حضور می‌یابند.

وی با تاکید بر اینکه قوای مجریه، مقننه و قضاییه باید هماهنگ با یکدیگر باشند، تصریح کرد: مجلس تلاش دارد در اجرای صحیح هدفمندی سازی یارانه ها به دولت کمک و دستگاه مجریه نیز باید در کنار مجلس و قوه قضاییه حرکت کند تا اقدامات و حرکات موثر در کشور مخدوش نشود زیرا برخورد در بین قوا، چالش‌های بسیاری در جامعه ایجاد می‌کند.

به گفته صدر، مجلس برای رفع چالش‌ها در جامعه پیش قدم بوده است، چرا که دستگاه مقننه معتقد است ایجاد چالش در بین قوا باعث می‌شود دشمنان از فرصت‌های به دست آمده سوء استفاده کنند.

نایب رییس مجلس در بخش صحبت خود در جمع فرهنگیان تاکید کرد: برای حفظ نظام و دست‌آوردهای انقلاب افراد دلسوز که همان اصولگرایان واقعی هستند باید با وحدت و یکپارچگی دنبال روی مقام معظم رهبری باشند.

وی با تاکید بر اینکه در انتخابات هشتم مجلس اکثریت آرای در اختیار اصولگرایان قرار گرفت و از 290 نماینده 220 نفر عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هستند، تصریح کرد: با وجود اینکه اصولگرایان نیز سلایق مختلفی دارند اما برای حفظ نظام و انقلاب باید با یکدیگر وحدت داشته باشند.

نایب رئیس مجلس با اشاره به انتخابات سال آینده، رمز موفقیت انتخابات آتی را حضور پرشور مردم می داند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet