هدر اصلی
1389/10/16 10:10:00
سرویس سیاسی
بهمن محمدی:

دشمنان می‌خواستند از فتنه،جنگ داخلی بسازند

**بهمن محمدی گفت:در حوادث پس از انتخابات سال گذشته دشمنان اصلی مردم ایران یعنی آمریکا و اسرائیل سعی داشتند آشوب‌ها را به یک جنگ داخلی تبدیل کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،"بهمن محمدی"، نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این مطلب به روزنامه «نسل فردا» اصفهان گفت: برخی افراد از روی ناآگاهی و بعضی دیگر از روی غرض که عده‌ای‌شان وابسته به گروهک‌های سیاسی بودند آب به آسیاب دشمن ریختند. وابستگان به گروهک‌های معاند تا آن زمان نمی‌توانستند خودشان را بروز دهند اما با فتنه پیش آمده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب جنگ نرم 8 ماهه‌ای محسوب می‌شد، فضایی برای این افراد ایجاد شد که می‌خواستند به مقاصد شومشان برسند.

وی افزود: قصد آنها از این جنگ نرم براندازی بود اما با روشنگری‌هایی که شد و با حضور مردم، در 9 دی سال 88 و پس از آن در تجمع بزرگ 22 بهمن و سایر مسائلی که پیش آمد، از دامنه و گستره این فتنه کاسته شد.

محمدی ادامه داد: البته فعالیت ظاهری فتنه‌گران فروکش کرد ولی تبدیل به جریانی رسانه‌ای و سایبری شده که بیشتر ازسوی دشمنان خارجی اسلام و ایران، حمایت می‌شود. هرچند که آن هم نسبت به گذشته خیلی اثربخشی ندارد و حامیان خارجی فتنه‌گران نیز به این نتیجه رسیده‌اند که نمی‌شود خیلی به این افراد امیدوار بود.

نماینده فریدن درباره نقش مردم در شناسایی فتنه‌گران نیز گفت: بخشی از مردم به دلیل کم اطلاعی، به این جریان خوش‌بین بودند ولی رفته رفته متوجه شدند که مسائل دیگری پشت قضیه است و مسئله انتخابات اصلاً مطرح نیست. برای همین از آنها فاصله گرفتند و لذا این جریان درحال حاضر بسیار محدود شده است ولی سعی می‌کند دوباره فعال شود و خودش را به شکل‌های دیگر بازسازی کند.

وی گفت: آنها امیدوار بودند در زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها فضایی برایشان فراهم شود تا از این موقعیت سوءاستفاده کنند که الحمدلله این قانون با موفقیت اجرا شد و از این فضا هم به سلامت عبور کردیم.

محمدی درپایان خاطر نشان کرد:دشمنان هیچ‌گاه دست از دشمنی‌شان نمی‌کشند و هر روز با یک حیله جدید به میدان می‌آیند که امیدواریم با هوشیاری، برنامه‌ریزی و روشنگری رسانه‌ها اعم از مطبوعات یا صداوسیما، روشنفکران و خواص به مردم آگاهی بدهند تا دشمن نتواند به وحدت جامعه اسلامی و توسعه و پیشرفت مان لطمه بزند.

                                                           

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet