هدر اصلی
1389/10/16 10:33:00
سرویس سیاسی
طباطبایی‌نژاد با اشاره به تأسیس وزارت ورزش و جوانان:

مجلس می‌تواند درباره ورزش هم سؤال کند

**سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد، نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه اخیر مجلس درباره تأسیس وزارت ورزش و جوانان گفت: با این مصوبه سازمان تربیت بدنی که تابه‌حال به جایی پاسخگو نبود، تبدیل به وزارتخانه می‌شود و مجلس می‌تواند در این حوزه نیز از مسئولان سؤال کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،"سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد" عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی به روزنامه «نسل فردا» اصفهان  گفت: این طرح مخالفانی هم داشت و مجلس پس از شنیدن نظر موافقان و مخالفان، آن را تصویب کرد که به نظر می‌رسد تبدیل سازمان‌های تربیت بدنی و جوانان به وزارتخانه حرکت خوبی باشد چون از این پس مجلس می‌تواند از وزیر ورزش سؤال کند و معلوم شود هزینه‌ها در چه محل‌هایی صرف می‌شود. این طرح نکات ارزنده‌ای دارد و نمایندگان مجلس از آن حمایت می‌کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان همچنین درمورد سخنان هفته گذشته رهبر مقام معظم انقلاب درباره سربلندی مردم ایران در جنگ نرم 8 ماهه سال گذشته نیز بیان داشت: ما مطیع رهبر هستیم و هرچه رهبر بزرگوار انقلاب بگوید، تأیید می‌کنیم و سعی می‌کنیم طبق آنچه ایشان از ما می‌خواهد، رفتار کنیم. تعبیر ایشان از این مسئله به جنگ نرم بود که تمام نشده و همچنان ادامه دارد و امیدواریم با درایتی که ایشان دارد، این جنگ نرم هم زودتر تمام شود.

طباطبایی‌نژاد همچنین درباره اظهار نظر برخی مراجع و علما درمورد اظهار نظر یکی از دولتمردان راجع به موسیقی اظهار داشت: حرکت‌هایی در دولت می‌شود که مورد تأیید نیست و مورد انتقاد نیز واقع می‌شود. از دولت آقای احمدی‌نژاد می‌خواهیم جوری این مسائل را حل کنند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی درباره حوزه انتخابیه خود نیز گفت: در مسیر هدفمندی یارانه‌ها مشکلاتی در اردستان وجود دارد که درصدد هستیم با همکاری دولت آنها را برطرف کنیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet