هدر اصلی
1389/10/17 13:26:00
سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس

سازمان هدفمندی‌یارانه‌ها باید به مجلس گزارش ارائه کند

**رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه در قانون پیش‌بینی‌‌های لازم برای نظارت نظارت بر قانون هدفمندی یارانه‌های شده است، اظهار کرد:سازمان هدفمندی یارانه‌ها موظف است هر ۶ ماه یکبار گزارشی از عملکرد خود را به مجلس و دیوان محاسبات ارائه کند.

"ارسلان فتحی‌پور"درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، اثرهای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را مثبت ارزیابی کرد و افزود: هر هفته یکی از وزرا در جلسه‌ای غیر علنی گزارش‌های خود درباره این قانون را به مجلس ارائه ‌می‌کنند.

نماینده مردم کلیبر، هوراند، خداآفرین و آبش احمد در مجلس، با بیان اینکه ما هنوز در ابتدای اجرای این قانون هستیم، افزود: تمام دستگاه‌ها و همچنین مردم باید به اجرای هرچه بهتر این قانون کمک کنیم و التبه پس از گذراندن این دوره 6 ماهه معایب و نقص‌های آن را بر طرف کنیم.

وی ادامه داد: دولت نیز به طور شبانه روز و با جلسه‌هایی که از سوی کارگروه‌هایی که در همین رابطه تشکیل شده است، سعی در اجرای درست و اصولی قانون هدفمندی یارانه‌ها را دارد.

فتحی‌پور با تاکید براینکه این قانون تاکنون به خوبی اجرا شده است، گفت: اگر نقصی هم در اجرای هدفمندی یارانه‌ها وجو دارد دولت باید با شناسایی آن را برطرف کند و از بسته‌های حمایتی که در نظر گرفته است استفاده کند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، اضافه کرد: مجلس نیز هرهفته از یک وزیر و در جلسه‌های غیر علنی برای ارائه گزارش‌های خود در خصوص هدفمندی یارانه‌ها دعوت می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet