هدر موبایل
1387/05/07 11:01:00
سرویس فرهنگی
فولادگر خبر داد:

هیات رئیسه فراکسیون مخترعین، مبتکرین و نوآوران تا قبل از تعطیلات مجلس انتخاب می‌شوند

فولادگر از برگزاری انتخابات هیات رئیسه فراکسیون مخترعین، مبتکرین و نوآوران تا قبل از تعطیلات مجلس خبر داد.

"حمیدرضا فولادگر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تشکیل فراکسیون "حمایت از مخترعین و مبتکرین" در روزهای پایانی مجلس هفتم تصریح کرد: این فراکسیون با استقبال خوبی مواجه گردید و طی روزهای باقیمانده از دوره هفتم، جلسات متعددی با مخترعین و مبتکرین و نمایندگان آنها برگزار شد.

وی افزود: فعالیت های این فراکسیون در زمینه جمع بندی اطلاعات و ارتباط با برخی از مسئولین با پایان یافتن عمر مجلس هفتم ناتمام ماند.

نماینده مردم اصفهان در ادامه گفت: این فراکسیون در مجلس هشتم  تغییر نام داد و با عنوان فراکسیون "حمایت از مخترعین، مبتکرین و نوآوران" فعالیت خود را از سر گرفت.

فولادگر با اشاره به فراخوان فراکسیون گفت: استقبال نسبتا خوبی صورت گرفته است  و تاکنون حدود 90 نفر فرم عضویت این فراکسیون را پر کرده اند که احتمالا قبل از جلسه انتخاب هیات رئیسه این رقم افزایش خواهد یافت.

فولادگر خاطرنشان کرد: تاکنون چندین جلسه هیات موسس تشکیل شده و تا قبل از تعطیلات مجلس جلسه‌ای برای انتخاب هیات رئیسه تشکیل خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح مسایل عمده مخترعین و مبتکرین گفت: گروهی طرح‌هایی در دست دارند که طریقه دنبال کردن آن را برای رسیدن به هدف نمی‌دانند؛ گروهی دیگر در مسیر تحقق طرح‌های خود در مرحله اجرا با مشکل روبرو می شوند و گروهی دیگر با عدم حمایت مناسب مواجه شده‌اند.

نماینده اصفهان خاطرنشان کرد: این فراکسیون می‌تواند استعدادیابی نماید و زمینه رشد را فراهم کند و در وهله دوم مشکلات این گروه را برطرف کند و در گام دیگر پل ارتباطی مناسبی میان مخترعین و مبتکرین و دستگاه‌های اجرایی کشور باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet