هدر موبایل
1387/05/07 14:52:00
سرویس کمیسیون ها

هدایت خواه: کمیسیون فرهنگی پخش فیلم ضد مهدویت در یک شبکه ماهواره‌ای را پیگیری می‌کند

ستار هدایت خواه گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برای اعتراض و پیگیری پخش فیلمی علیه اسلام در یک شبکه ماهواره ای در مجامع بین‌المللی اقدام خواهد کرد.

"ستار هدایت‌خواه" مخبر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اقدامات اخیر صورت گرفته در اهانت به اسلام گفت: تبلیغ علیه اسلام به خصوص تفکر شیعی و ترسیم یک چهره خشن از مسلمانان و شیعیان سابقه دیرینه دارد که در واقع یکی از ابعاد تهاجم فرهنگی غرب است.

هدایتخواه اقدامات صورت گرفته از سوی غرب در تهاجم علیه شیعه و مهدویت را سیاست بلند مدتی که غربی ها بویژه آمریکایی‌ها تعقیب می‌کنند دانست و تصریح کرد: آنها با این اقدامات که بر اساس یک سری اطلاعات از باورهای شیعیان و شواهد و قرائنی که طی بررسی‌های کارشناسان آنها در این زمینه به دستشان رسیده و جمع آوری شده صورت می‌گیرد، به زعم خود می خواهند با جریان مهدویت مقابله کنند.

هدایت خواه با یادآوری اینکه‌ فرقه سازی بخصوص ایجاد فرقه بهائیت در کشور ما یکی از همین اقدامات آنها برای مقابله با جریان مهدویت بوده است، خاطرنشان کرد: ساختن فیلم های متعددی از جمله پیش‌گویی نوستراداموس (مردی که آینده را می‌دید)،‌ آرما گدون و فیلم‌های دیگری در این زمینه و نظریه‌پردازی‌های برخی صاحنظران آنها مانند هانتینگتون در تئوری برخورد تمدن‌ها و فوکویا‌ما در نظریه پایان تاریخ و نیز برخی اقدامات سیاسی و نظامی آنان برای حضور در منطقه خیلج فارس و تاسیس کشور جعلی بنام اسرائیل زهمه در راستای مقابله با این تفکر و حرکت است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: آنها حتی سالهای گذشته بازی‌های رایانه‌ای را برای کودکان خود ساخته بودند که هر چند آن بازی به زبان انگلیس بود ولی وقتی افراد کلمه "یا مهدی" را می گفتند به آنها شلیک می‌شد و این بازی حتی بنام  "یا مهدی" معروف شده بود.

هدایت‌خواه تصریح کرد: آنها می‌خواستند حتی بچه‌های خود را با روحیه ضد مهدویت و اسلام بار بیاورند.

وی با اشاره به پخش یک فیلم ضد مهدویت در یک کانال ماهوره‌ای با زیر نویس فارسی اظهار داشت: اینکه یک کانال ماهوره‌ای بصورت رسمی با زیرنویس فارسی آغاز به کار کند و فیلمی را بر ضد مهدویت پخش نماید یک اقدام جدیدی است که مسئولین سیاست خارجی ما باید نسبت به این موضوع حساسیت نشان دهند.

هدایت‌خواه تاکید کرد: رسانه‌ها و یا کسانی که اطلاعاتی دارند باید آن را در اختیار مسئولین قرار دهند و از آنها بخواهند نسبت به این موضوع عکس العمل نشان دهند.

وی اقدام این تلویزیون ماهوره‌ای را علیه دین اسلام قابل اعتراض دانست که در مجامع بین‌المللی نیز قابل پیگیری است.

وی تاکید کرد: کمیسیون فرهنگی نیز در این زمینه اقدام خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet