هدر اصلی
1389/10/19 13:29:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم بوشهر خبرداد

راه‌اندازی کارخانه ماشین‌سازی مدرن در بوشهر

**غلامعلی میگلی‌نژاد، نماینده مردم بوشهر درخصوص آخرین اخبار حوزه انتخابیه به بحث ماشین‌سازی مدرن اشاره کرد و به روزنامه «صدای بوشهر» گفت: باتوجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته درخصوص راه‌اندازی پنج کارخانه ماشین‌سازی در سطح کشور با وزیر صنایع و معادن جلساتی برگزار کردیم و پیرو آن ایشان قول دادند تا در سفر سوم هیأت دولت به بوشهر مقدمات را فراهم کنند تا این واحد در بوشهر کلنگ‌زنی شود.

دستور مساعد معاون برنامهریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری

"غلامعلی میگلی‌نژاد" از پیگیری خود جهت اخذ اعتباری به منظور تملک زمین ورزشی محله باغ زهرا خبر داد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با بیان مطلب فوق اظهار داشت پیرو درخواست اهالی شریف محله باغ زهرا موضوع را با معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مطرح کرده و با توجه به اهمیت آن محله و کمبود فضای ورزشی درخواست اختصاص شش میلیارد ریال را داشته که وی نیز با نظر مساعد دستور بررسی موضوع و اقدام را داده است.

 

جذب مبلغ 35 میلیارد ریالی

غلامعلی میگلی نژاد، نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم همچنین از رایزنی خود با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به‌منظور جذب مبلغ 35 میلیارد ریال جهت حل مشکلات زیرساختی حوزه انتخابیه خود خبر داد و گفت جهت پروژه‌های زیرساختی این ناحیه که با مشکل اعتباری همراه بودند موفق به جذب این اعتبار شدیم که به زودی تخصیص می‌یابد.


 راه
اندازی کارخانه ماشینسازی مدرن در بوشهر

وی همچنین ازدستور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به‌منظور تخصیص بودجه‌ای جهت کمک به امور فرهنگی دینی و تجهیز و تکمیل اماکن برخی مساجد حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم خبر داد و گفت: اعتباری نیز از طرف معاونت راهبردی رئیس‌جمهور طی پیگیری‌ها جهت بازسازی و تجهیز مساجد منطقه اختصاص یافته است.

 

مطالعات شبکه شهری آب و فاضلاب شهر چغادک تا پایان دی ماه

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم از پیگیری خود در زمینه شبکه آب و فاضلاب شهر چغادک و رسیدگی به وضعیت فاضلاب شهر بوشهر خبر داد.

وی با بیان مطالب فوق اظهار داشت: پیرو بازیدی که از شهر چغادک صورت گرفت، موضوع شبکه آب و فاضلاب شهری چغادک را با مهندس عطارزاده معاون آب وزارت نیرو مطرح کرده و پس از اخذ نتیجه طی تماسی با مدیرعامل آبفا استان بوشهر، قرار بر این شد تا مطالعات شبکه شهری آب و فاضلاب شهر چغادک جهت اجرای طرح تا آخر دیماه به پایان برسد.

 نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم همچنین بیان داشت: در تماس خود با مهندس درفشان مدیرکل آبفا استان بوشهر به وضعیت نگران کننده پساب منازل شهر بوشهر اشاره داشته و با توجه به آثار سوء آن موضوع را مورد تاکید قرار داده که با قول مساعد مهندس درفشان قرار بر آن شد تا با هماهنگی شرکت آبفا و تا پایان دیماه عملیات اجرایی اتصال شبکه‌های آب منازل بوشهر به شبکه سراسری فاضلاب شهری انجام پذیرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet