انتخابات ریاست جمهوری
1389/10/19 13:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صفایی:

مردم منتظرند موضوع بودجه مترو حل شود

**نماینده تهران گفت: بحث مترو سیاسی شده است و این سیاسی شدن مترو بیشترین تاثیر را روی مردم می‌گذارد.

طیبه صفایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آنچه که در شهر تهران می‌تواند موثر باشد رسیدگی در تسهیل امور انتقال مردم از منزل به مقصد است، که ما سیاست‌های خوبی را در این امر می‌بینیم، ولی یکی از مواردی که بیشتر باید به آن توجه شود بحث مترو است. طی بررسی که مجمع نمایندگان تهران انجام داد بودجه خوبی را دولت به این موضوع اختصاص داد، ولی هنوز حق مطلب ادا نشده است و مردم منتظر رفع موانع و مشکلات در خصوص تسهیل وسایل حمل و نقل عمومی هستند.

وی در ادامه تاکید کرد: موضوع مترو و وسایل حمل و نقل عمومی باید جدا از حاشیه‌سازی‌ها و مباحث سیاسی که مانع ایجاد می‌کند پیگیری شود، و باید همفکری و همدلی و وحدت بیشتری بین مسوولین ما ایجاد شود تا این مشکل مردم که سال‌ها چشم انتظار حل آن هستند رفع گردد.

عضو مجمع نمایندگان تهران افزود: در سال‌های گذشته بحث منوریل مطرح شد و این موضوع هم به نوعی سیاسی شد، و باعث شد که به آن پرداخته نشود، الان هم موضوع مترو به این شکل است. در واقع این گونه مسایل به مردم و جایگاه آنها لطمه می‌زند، بنابراین باید رفاه مردم در اولویت قرار گیرد.

وی هم چنین با اشاره به رسیدگی بیشتر به تردد مردم با وسایل حمل و نقل عمومی با توجه به مساله هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار کرد: در نشست مشترکی که در دولت داشتیم این موضوع را با معاون پارلمانی رییس جمهور مطرح کردیم و همه متفق القول روی این بحث تاکید داشتند، ولی موانعی که هست و حاشیه‌سازی و سیاسی کاری‌هایی که انجام می‌شود باعث می‌گردد که مسوولین در عمل توفیق لازم را نتوانند کسب کنند، ولی الان مردم منتظرند و تسهیل در این امر مسلما به توفیق بیشتر در بحث هدفمندی یارانه‌ها منجر می‌شود، چون وقتی وسیله تردد مردم تسهیل شود مردم هم همگامی بیشتری با دولت در بحث هدفمندی یارانه‌ها نشان خواهند داد.

صفایی در ادامه تصریح کرد: این موضوع فرصت خوبی است تا دولت و مسوولین ذیربط را به این بحث بکشانیم که تلاش و همت مضاعفی را در سال همت مضاعف و کار مضاعف در خصوص رفع معضلات مترو و حمل و نقل عمومی داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet