هدر موبایل
1389/10/19 13:56:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد:

جلسات مداوم نمایندگان با وزرای دولت در مورد هدفمندی

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به جلسات مداوم مجلسی‌ها با وزرای دولت در جریان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: مجلس بصورت مستمر بر اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نظارت می‌کند.

"جبار کوچکی نژاد" عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اقدام موثر و سختی است که نیازمند همکاری همه گرو‌ه های جامعه است، افزود: نباید خیال کرد که اجرای این قانون و چالش‌هایی که بر سر راه آن بود مرتفع شده است، بلکه باید مواظب تبعات و عوارض ثانوی اجرای این قانون باشیم.

نماینده مردم رشت با تاکید بر اینکه مجلس با دقت بر اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نظارت می کند، افزود: کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی بخصوص کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی بصورت مداوم با وزرای دولت جلساتی را برگزار می کنند که در این جلسات نمایندگان موضوعات مد نظر خود و مشکلاتی که از سوی مردم به آنها منعکس می‌شود به اطلاع وزاری دولت که درگیر اجرای این قانون هستند، می‌رسانند.

کوچکی نژاد همچنین افزود: نمایندگان به واسطه تعامل گسترده با طبقات و لایه‌های مختلف اجتماعی مردم بیشتر در معرض اطلاع از چند و چون اجرای این قانون و اثرات آن بر زندگی مردم هستند.

مرحله آخر اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها که موجب اصلاح قیمت سوخت حامل‌های انرژی شد، در آخرین لحظات شامگاه روز شنبه بیست و هفتم آذر با اعلام رییس جمهور از صدا و سیمای جمهوری اسلامی، آغاز شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet