حلول ماه ربیع الاول
1389/10/19 13:57:00
سرویس سیاسی
قربانی خبر داد:

بررسی لایحه تجارت در کارگروه مشترکی از مرکز پژوهش‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط

**عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی مواد باقیمانده لایحه تجارت در کارگروه مشترکی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این لایحه خبر داد و خاطرنشان ساخت: این کارگروه مواد باقیمانده این لایحه پیرامون مبحث ورشکستگی را بررسی خواهد کرد.

"موسی قربانی" نماینده قائنات در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت بررسی لایحه تجارت در کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اظهار داشت: براساس آخرین تصمیمات مقرر شد کارگروه مشترکی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دستگاه‌های اجرائی مرتبط با این لایحه از جمله؛ بانک مرکزی، وزارت بازرگانی و اقتصاد، سازمان بورس و اتاق بازرگانی مواد باقیمانده این لایحه که به بحث ورشکستگی مربوط می شود را بررسی کرده و نتایج آن را ظرف یک ماه آینده به کمیسیون ارائه دهند.

وی افزود: بعد از گزارش این کارگروه،کمیسیون کار بررسی را به اتمام رسانده و لایحه به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس همچنین در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه آئین‌دادرسی در کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه‌ای که با "آیت الله لاریجانی" رییس قوه قضائیه داشتیم ایشان پیشنهاد خود در خصوص برخی مواد مورد اختلاف این لایحه از جمله ماده 18 را اعلام کردند.

قربانی تصریح کرد: این پیشنهادات در جلسات کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و با اتمام کار بررسی،لایحه به شورای نگهبان فرستاده خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet