خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/10/19 20:04:00
سرویس اقتصادی
فرهاد دلق‌پوش:

در تعرفه گاز مناطق مرطوب بازنگری شود

** نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأثیر اجرای هدفمندی یارانه‌ها بر تولید در کشور، گفت: توضیحات وزیر جهادکشاورزی در مورد نحوه حمایت از کشاورزان حرف‌های خوبی بود اما باید دید در عمل می‌تواند دغدغه‌های بخش تولید و کشاورزی را در کشور رفع کند یا خیر.

"فرهاد دلق‌پوش" در گفت و گو با گلچین تصریح کرد: وزرا باید تیم خود را بسیج کنند تا در بین مردم و تولیدکنندگان باشند و این امر را در عمل به اثبات برسانند که از بخش تولید حمایت خواهند کرد.

فرهاد دلق‌پوش اضافه کرد: اصل قضیه اجرای درست طرح هدفمندی یارانه‌‌ها و کاهش عوارض این طرح است که امیدواریم با تدابیری که اندیشیده می‌شود این مهم حاصل شود.

فرهاد دلق‌پوش ادامه داد: در این قانون برای دولت فضایی فراهم شده است که متناسب با بازخوردها، طرح را ارزیابی کرده و با توجه به آن، حرکت‌ها را هماهنگ کند؛ کمااینکه این اتفاق در قیمت انرژی اتفاق افتاد و اصلاحاتی درمورد آن صورت گرفت.

نماینده مردم آستارا خاطرنشان کرد: برای مثال مناطق شمالی از جمله آستارا از جمله مناطق مرطوبی است که به شدت احتیاج به گاز دارند و از آنجایی که از دسترسی به نفت محروم هستند ناچارند از گاز استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: میزان سهمیه‌ای که برای مردم این منطقه، با استدلال معتدل بودن هوای آن در نظر گرفته شده ناکافی است و امیدواریم به‌خصوص برای فصل زمستان برای این ناحیه فکری شود.

وی با اشاره به اینکه مصرف برق نیز در فصل تابستان در شهرهای شمالی بالاست، گفت: از آنجایی که هوای شمال بسیار مربوط است، مصرف گاز در زمستان و مصرف برق در تابستان در این ناحیه به دلیل شرجی بودن هوا بالاست و باید در سیاست حمایتی در تعرفه‌های این ناحیه بازنگری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet