هدر موبایل
1389/10/20 10:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی عنوان کرد:

تخصیص بودجه ویژه فرهنگی دولت در استان‌ها، خنثی‌کننده توطئه ترویج فرقه‌های ضاله

**نایب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی، گفت: اقدامات دولت دهم در اختصاص اعتبارات ویژه برای توسعه فرهنگی دینی، خنثی کننده توطئه ترویج فرقه های ضاله در استان ها است که در کمیسیون فرهنگی هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت های جدید عناصر فرقه ضاله سلفی در استان های غربی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در سال های اخیر ما شاهد فعالیت فرق و نحله های ضاله گوناگون و حرکت های انحرافی هستیم که با هوشیاری جوانان و اقدامات دولت دهم، اعتبارات بسیار خوبی برای توسعه فرهنگی دینی مدنظر قرار داده شده است.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی برای مقابله با فرقه های ضاله سلفی، راه حل های گوناگونی همچون غنی سازی اوقات فراغت جوانان و استفاده از ظرفیت های مراکز دینی و مساجد را در دستور کار خود قرار داده است.

آرین منش افزود: منافقین و استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی سعی در ترویج تفکرات ضد دینی و جذب جوانان برای برهم زدن وحدت و انسجام ملی در کشور را دارند که با هوشیاری مسئولان و بیداری جوانان، اهداف شوم آنها راه به جایی نخواهد برد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet