حلول ماه ربیع الاول
1389/10/20 11:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده آباده:

آزادراه شیراز - اصفهان، مسیر تهران تا بندرعباس را 150کیلومتر نزدیک می‌کند

**نماینده مردم شهرستان آباده در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد ظرف ۳ تا ۴ سال آینده آزاد راه شیراز- اصفهان به اتمام برسد و شیراز به وسیله آزاد راه به تهران متصل شود.

داود محمدجانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: آزاد راه شیراز- اصفهان که در واقع ادامه راه آزاد راه کاشان- اصفهان است،210 کیلومتر طول دارد که استان فارس را به اصفهان، 135 کیلومتر نزدیک می کند.

وی در بیان پیمانکاران این آزاد راه گفت: پیمانکاری که در دو قطعه فارس برای آزاد راه انتخاب شده وزارت دفاع است که البته 50 درصد سرمایه گذاری را وزارت راه و ترابری متقبل شده است و 50 درصد سرمایه گذاری را هم وزارت دفاع اما سرمایه گذار اصلی این آزاد راه وزارت دفاع است.

ادامه آزاد راه بندرعباس به سیرجان نیز آزاد راه سیرجان به خسروشیرین (از توابع آباده) است که حدودا 320 کیلومتر طول دارد.

به گفته وی 40 نماینده درخواست ساخت این آزاد راه را به وزیر راه وترابری امضاء کردند که وزیر راه هم قول مساعد دادند که همکاری های لازم جهت ساخت آزادراه سیرجان _ خسروشیرین داده شود.

بنا بر گفته نماینده مردم آباده در مجلس آزاد راه شیراز_ اصفهان در محور خسروشیرین نیز مسیر تهران تا بندرعباس را 150 کیلومتر نزدیک می کند.

وی در پایان از کسانی که مایل به سرمایه گذاری هستند دعوت کرد تا در این پروژه سرمایه گذاری کنند چرا که وزارت راه و ترابری نیز 50 درصد سرمایه گذاری را بر عهده می گیرد اما بهره برداری اصلی سرمایه گذار قلمداد می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet