خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/20 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اردبیل:

پیام قرآن باید دردل جوانان بنشیند

**نماینده مردم اردبیل، نیرونمین درمجلس شورای اسلامی گفت: پیام قرآن به دلیل طینت وسرشت پاک وعاری ازهرگونه آلودگی با نفوذ به دل‌های پاک جوانان، تحولی اساسی در وجود آحاد جامعه ایجاد می کند.

قاسم محمدی درگفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به درخشش جوانان کشوردرحوزه های علمی، فرهنگی، ورزشی، دینی خصوصا دین پژوهشی درحوزه قرآن افزود: ورزشکاران کشوربرای پیروزی درمسابقات خصوصا مسابقات بین المللی، ائمه اطهار(ع) را به یاری می طلبند و این موضوع نشان ازاعتقادات مذهبی جوانان میهن اسلامی به قرآن، پیامبر اکرم(ص) وائمه اطهار(ع) است.

وی به تصویب قرآن محوری دربرنامه پنجم توسعه اشاره و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران مدیون فرهنگ قرآنی است و به همین دلیل بایستی فعالیت‌های قرآنی به نحوی درکشور اجراشود که درشان قرآن کریم باشد.

محمدی همچنین ابرازامیدواری کرد با توجه به سرلوحه قرارگرفتن توسعه فرهنگ قرآن دربرنامه پنج ساله، امید داریم با تامین اعتبارات، منابع، تسهیلات وامکانات به ایرانی سربلند درپایان برنامه پنجم توسعه برسیم.

عضو فراکسیون وقف درمجلس شورای اسلامی طینت وسرشت قرآن را پاک ومعنوی دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه قرآن به پیامبراکرم(ص) وحی شده و با معنویت آغشته است دردل جوانان وافراد جامعه می نشیند وتحولی اساسی درمیان تمامی اقشارجامعه ایجاد می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet