حلول ماه ربیع الاول
1389/10/20 14:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

اظهارات حسن روحانی به ضرر منافع ملی است

**نماینده رباط کریم درمجلس با بیان این که اظهارات حسن روحانی به ضرر منافع ملی است، گفت: همه کسانی که در دوره حاکمیت و اقتدار خود در دوره اصلاحات در مقابل آمریکا منفعل شدند ،امروز هم از روی همان انفعال، مطالب قدیمی خود را تکرار می کنند.

حسن روحانی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز 18 دی به میان خبرنگاران آمد و در آستانه مذاکرات ایران و گروه 1+5 در استانبول در اظهاراتی مدعی شد که باقی ماندن موضوع هسته ای ایران در شورای امنیت یک تهدید بزرگ محسوب می شود.

مشابه این اظهارات در 23 شهریورماه امسال و در آستانه سفر رییس جمهوری به نیویورک به منظور شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد از سوی هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح و در آن زمان انعکاس زیادی در رسانه های خارجی به همراه داشت.

حسن نوروزی در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: اظهارات حسن روحانی از روی انفعال است.

وی افزود: همه کسانی که در دوره حاکمیت و اقتدار خود، در زمان خاتمی در مقابل آمریکا منفعل شدند و مسئله هسته ای ما را به حالت تعلیق در آوردند، امروز نیز چند گام به عقب نشستند و به دلیل همان رعب خود، مطالب قدیمی را تکرار می کنند.

وی گفت: آنان امروز، سخنان خود را با لباس نو مشفقانه و دلسوزانه تقدیم به جامعه می کنند که خوشبینانه ترین قضاوت درباره این موضوع این است که این سخنان بیانگر تداوم همان انفعال سابق آنان نسبت به استکبار خصوصا آمریکاست.

وی گفت: روحانی مطمئن باشد، هیات مذاکره کننده هسته ای ایران از منافع ملت ایران دفاع می کند و این سخنان بر آنان هیچ تاثیری ندارد.

نماینده رباط کریم در مجلس با بیان این که این گونه اظهار نظر ها به منافع ملی ضربه وارد می کند گفت: افرادی مانند حسن روحانی بدانند، در این زمان باید سخنانی بگویند که برخواسته از عمق استراتژیک و در راستای سخنان رهبر معظم انقلاب و امام راحل باشد و به منافع ملی ما ضربه وارد نکند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet