شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/10/20 14:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کرمانشاه:

تسریع در اجرای قطار شهری کرمانشاه خواست عموم مردم است

**نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: با توجه به این‌که قطار شهری نیاز امروز شهر کرمانشاه است، تسریع در اجرای این پروژه خواست عموم مردم و مسئولین است.

جهانبخش امینی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان مطلب فوق گفت: هر زمانی مسئولین بر اجرای یک پروژه مصمم باشند، مطمئنا اجرای آن سریع‌تر انجام می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این انگیزه در شورای شهر و مسئولین استان برای اجرای پرژوه قطار شهری دیده می‌شود که امیدواریم هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد.

نماینده مردم کرمانشاه در ادامه با بیان این‌که متاسفانه سال گذشته نتوانستیم همه اعتبارات این پروژه را جذب کنیم، گفت: امیدواریم روند اجرایی این پروژه امسال به گونه‌ای باشد که اعتبارات در نظر گرفته شده برای آن جذب گردد.

وی افزود: به نظر می‌رسد چون طرح مشخصی برای این پروژه هنوز به تصویب نهایی نرسیده که به صورت مترو، مونوریل و یا ... اجرا شود، عملیات آن نیز با تاخیر انجام می‌گیرد.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به این‌که این مجمع در جریان آخرین اقدامات انجام گرفته نیست، گفت: قرار بود مسئولین قطار شهری در گزارشی برای اعضای مجمع نمایندگان استان آخرین اقدامات انجام گرفته را تشریح کنند که این جلسه هنوز برگزار نشده است.

وی ادامه داد: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه آمادگی دارد که مشکلات و موانع پیش روی این طرح را با رایزنی با مسئولین مرتفع کند.

امینی در ادامه گفت: هرچه دولت به زیرساخت‌ها توجه داشته باشد، رشد و بالندگی کشور را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: تنها راه توسعه همه جانبه کشور توسعه عدالت محور است.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: از دولت انتظار داریم در توسعه عادلانه زیرساخت‌ها توجه ویژه‌ای به کرمانشاه به خاطر موقعیت استراتژیک آن در کشور داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet