هدر موبایل
1389/10/20 15:26:00
سرویس سیاسی
پزشکیان:

اجرای درست انتخابات استانی مشکلات دولت و مجلس را رفع می‌کند

**نماینده مردم تبریز،‌آذرشهر و اسکو در مجلس گفت:اجرای درست انتخابات استانی موجب تسریع در حل شدن مشکلات دولت و قوه مقننه خواهد شد.

"مسعود پزشکیان"در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص طرح استانی شدن انتخابات مجلس اظهار داشت: اصولا هر پیشنهادی در یک ساختاری قابل تعریف و مقبولیت است،آنجایی که نماینده ها باید استانی انتخاب شوند لازمست احزاب به صورت منسجم و موثرتری فعالیت کنند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود:وجود احزاب موجب می شود اطلاع رسانی به جای محلی و منطقه ای بودن به صورت استانی برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد:استانی شدن انتخابات به معنی این است که نامزد شدن نماینده به صورت مستقل صورت نمی گیرد بلکه به صورت حزبی و گروه های شناخته شده خواهد بود.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:هرچه در روند انتخابات، افراد براساس احزاب و گروهها انتخاب شوند تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های انتخاباتی و افراد شناخته شده خواهد داشت.
وی یادآورشد:توجه به رفع شدن مشکلات منطقه ای و استانی به دلیل گرفتاری های که مردم با آن مواجه هستند یکی از واقعیت های موجود در کشور است.
وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد:باید بررسی شود چرا مردم با این حجم مشکلات مواجه هستند، هنگامی که این مسایل و موانع وجود دارد یعنی دولت و مجلس به وظایف خود به خوبی عمل نکرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet