خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/10/20 16:35:00
سرویس اقتصادی
در پی موافقت با استفاده از فاینانس:

پروژه احداث سد نرماب چلچای در دهه فجر آغاز می‌شود

**نماینده مینودشت و کلاله با اشاره به نتایج مثبت نشست با معاون وزیر نیرو در خصوص تامین اعتبار احداث سد نرماب چلچای از طریق فاینانس، گفت: پروژه احداث سد نرماب چای در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

"سید نجیب حسینی" نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت به پیگیری های مردمی در خصوص احداث سد نرماب چلچای اشاره کرد و گفت: بعد از جلساتی که با معاون وزیر نیرو در خصوص احداث این سد و چگونگی تامین اعتبار آن داشتیم، موضوع استفاده از اعتبارات فاینانس خارجی مطرح شد که با موافقت دولت در این خصوص و انجام مراحل اولیه احداث این سد، به یاری خدا پروژه احداث سد نرماب چلچای در دهه فجر کلنگ زنی می‌شود.

حسینی همچنین با بیان اینکه شهرستان تازه تاسیس گالیکش به زودی صاحب فرمانداری خواهد شد، گفت: در روزهای آتی شهرستان تازه تاسیس گالیکش با انتصاب فرماندار برای مدیریت این شهرستان رسما تبدیل به شهرستان خواهد شد و امیدواریم با تاسیس کارخانه سیمان در این شهرستان که موجب اشتغال مردم این شهر خواهد شد، شاهد حرکت رو به رشد این منطقه باشیم.

نماینده مردم مینودشت و کلاله همچنین از حضور قریب الوقوع وزیر بازرگانی در شهرستان کلاله خبر داد و گفت: وزیر بازرگانی در آینده نزدیک برای افتتاح اداره بازرگانی شهرستان کلاله و دیدار با مسئولان و مردم به این شهر سفر خواهد کرد.

شهرستان های مینو دشت و کلاله از توابع استان گلستان هستند که در حاشیه شرقی دریای خزر واقع شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet