هدر موبایل
1389/10/20 16:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ارومیه:

وزیر راه علت پرواز هواپیمای سانحه دیده در شرایط نامطلوب جوی را توضیح دهد

**نماینده مردم ارومیه در مجلس خواستار پاسخگویی و توضیح وزیر راه و ترابری درباره علت پرواز هواپیمای سانحه دیده در شرایط نامطلوب جوی به نمایندگان مجلس شد.

سلمان ذاکر در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ما به عنوان نمایندگان ملت موضوع سقوط هواپیمای مسافربری را در مجلس پیگیری خواهیم کرد که چرا در شرایط نامناسب جوی اجازه پرواز صادر شده است و همچنین چرا راه صحیح برگشت از سوی برج مراقبت به خوبی اعلام نشده است و چرا خلبان به جای فرود در فرودگاه تبریز و یا برگشت به تهران خواستار نشست در فرودگاه ارومیه بوده است.

وی تصریح کرد: وزیر راه و ترابری باید جوابگوی این سوالات باشد و من نیز به عنوان نماینده مردم و عضو کمیسیون قضایی مجلس آن را با جدیت پیگیری خواهم کرد.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با اشاره به اینکه تا کنون هویت قریب به 80 نفر شناسایی شده است گفت: مابقی افراد نیز در حال هویت شناسی هستند.

وی ادامه داد: روز سه شنبه تشییع جنازه کشته شدگان و همچنین تحویل اجساد به خانواده‌هایشان انجام خواهد گرفت.

ذاکر اضافه کرد: سپاه و دستگاه‌های مربوطه پیگیری کنند که آن تعداد از کشته شدگانی که مربوط به ارومیه هستند به صورت جمعی تشییع جنازه شوند.

این عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه مردم روستاهای اطراف اولین کسانی بودند که به کمک سانحه دیدگان این حادثه آمدند گفت: ما در کمترین زمان و از راه‌های فرعی خودمان را به صحنه حادثه رساندیم و اولین چیزی که دیدیم کنار زدن آهن پاره‌ها از سوی مردم روستاهای اطراف و کمک آنها به حادثه دیدگان بود.

وی یادآور شد: نیروهای امداد رسانی نیز به خوبی و در کمترین زمان با توجه به بعد مسافت محل حادثه از شهر در صحنه حاضر شده بودند و امداد رسانی می‌کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet