شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/05/08 11:11:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر میگلی نژاد نماینده بوشهر، گناوه و دیلم به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از نا امنی در شهرستان دشتستان و دستور تجهیز فرودگاههای استان بوشهر.

- تذکر رضایی کوچی نماینده جهرم به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت ایجاد امکانات اسکان تعدادی از افاغنه درشهرجهرم.

تذکر آجرلو نماینده کرج به رئیس جمهور در خصوص دستوررسیدگی به علت نصب تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان تهرن کرج برخلاف قانون.

- تذکر سقایی نماینده استهبان و نیریز به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی و برخورد با متجاوزین به حریم راهها و دستور هماهنگی لازم برای نوع و نصب تابلوهای ایمنی در محورهای ارتباطی.

تذکر حیدری نماینده سقز و بانه و محجوب نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در تدوین و ابلاغ آئین نامه قانون تعیین تعرفه خدمات پرستاری.

تذکر اولیا نماینده یزدو صدوق، تابش نماینده اردکان، انصاری نماینده زنجان و طارم، پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان، هاشمی نماینده میانه وکریمی نماینده کرمان و راور به رئیس جمهور در خصوص دستور ارائه گزارش موضوع ماده 157 و 158 قانون برنامه چهارم به مجلس.

- تذکرات اسدالهی نماینده تربت جام و تایباد به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به وضعیت بسیجیان پیشگام دردوران شرارت اشرار شرق کشور و دستورتسریع در اجرای کنارگذر شهر تربت جام؛ به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت احداث و راه اندازی بیمارستانهای شهرهای صالح آباد تربت جام و باخرز تایباد و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تجدید نظر در دستور لغو قرارداد مربیان نهضت سوادآموزی.

- تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تجدید نظر در حذف حق جذب مناطق محروم معلمین و یکسان سازی مالیات مناطق محروم.

- تذکر رستگار نماینده گنبدکاووس به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت طلب معوقه معلمین و پاداش پایان خدمت آنها بخصوص شهرستان گنبد کاووس.

- تذکرات سنایی نماینده نهاوند به رئیس جمهور در خصوص دستور قراردادن استان همدان درفهرست استانهای مشمول خشکسالی، دستور رسیدگی به علت طولانی شدن طرح چهار خطه نمودن جاده نهاوند - بروجرد - کرمانشاه و دستور تسریع در ساخت راه آهن غرب کشور؛ و به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای طرح ایجاد سد گرین در نهاوند.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر بازرگانی در خصوص رفع کمبود نانوایی، افزایش سهمیه آرد و نظارت بر ناوایی ها شهرستان پاکدشت.

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین، آبیک و البرز به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به وضعیت عرضه نامناسب و کیفیت بسیار پائین نان شهر قزوین؛ به وزیر نیرو در خصوص رفع مشکل روشنایی و تکمیل شبکه فاضلاب شهرک دانش جاده قزوین - رشت و حل مشکل وجود دکل های فشار قوی برق در محدوده شمالی شهر آبیک و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت حقوق قانونی 12درصدی بازنشستگان قبل از سال 79 و20 ماه پاداش معوقه فرهنگیان قزوین.

- تذکرات جانی عباسپور نماینده بوئین زهرا و آوج به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در دو خطه نمودن جاده بوئین زهرا - ساوه و به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص رسیدگی و تجهیز بیمارستان امیرالمومنین شهرستان بوئین زهرا.

- تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تامین پزشک مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی خرمدشت تاکستان.

تذکر حاجی اصغری نماینده میانه، اعزازی ملکی نماینده بناب، نجفی نماینده مراغه وعجبشیر، مسعودی ریحان نماینده اهر و هریس و سازدار نماینده مرند و جلفا به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت تسریع در رسیدگی به وضعیت درمان شهرستان میانه.

- تذکر خیری نماینده بستان آباد به وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم اجرای صحیح طرح پزشک خانواده.

- تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم ارتقاء وضعیت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مشکین شهر.

- تذکر امیری خامکانی نماینده زرند و کوهبنان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در حل مشکل تولید کنندگان کود.

- تذکرات دهقانی نماینده ایرانشهر، سرباز و فنوج به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در خرید محصولات کشاورزی بخش پیشین شهرستان سرباز با قیمت مناسب و به وزیر نیرو در خصوص حذف شهرستانهای ایرانشهر - سرباز - نیکشهر - چابهار و کنارک از لیست خاموشی برق به دلیل شدت گرما.

- تذکرات نژادفلاح نماینده آمل به رئیس جمهور در خصوص ضرورت تکمیل جاده های نجم آباد به اشتهارد- هشتگرد به کرج و راههای روستایی ساوجبلاغ و نظرآباد و به وزیر صنایع و معادن در خصوص بررسی علت کوتاهی در ایجاد شهرکهای صنعتی در ساوجبلاغ و نظرآباد.

- تذکر حاجی اصغری نماینده میانه به رئیس جمهور در خصوص دستور برقراری مجدد قطار پردیس مسیر میانه - تهران.

تذکر میرتاج الدینی، منادی سفیدان، پزشکیان، رحمانی، فرهنگی و اکبرنژاد نمایندگان تبریز، اسکو و آذرشهر، اسماعیلی نماینده هشترود و چاراویماق، خیری نماینده بستان آباد، حاجی اصغری نماینده میانه، سازدار نماینده مرند و جلفا و مسعودی ریحان نماینده اهر و هریس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به مشکلات دامداران استان آذربایجان شرقی و تامین نهاده های مورد نیاز و استمهال تسهیلات بانکی با توجه به خشکسالی.

- تذکر حدادعادل نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به علت

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet