شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/05/08 11:20:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر جعفری:

وقت دیگری برای حضور جلیلی در مجلس تنظیم خواهد شد

رئیس مجلس در پاسخ به اخطار قانون اساسی جعفری با بیان اینکه اینکه در جلسه قبل آقای جلیلی حضور نیافتند کار درستی نبود و باید احترام مجلس حفظ می شد، گفت: وقت دیگری برای حضور ایشان در مجلس تنظیم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جعفری در جلسه علنی روز سه شنبه با استناد به اصول 76 و 84 قانون اساسی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی حق تحقیق و تفحص در تمام امور کشور را دارد و هر نماینده در برابر تمام ملت مسئول است و حق دارد در حل مسایل داخلی و خارجی کشور اظهار نظر نماید.

وی افزود: در جلسه گذشته مجلس قرار بر این بود که جناب آقای جلیلی تشریف بیاورند و در ارتباط با پرونده هسته‌ای اطلاعات لازم را در اختیار نمایندگان قرار دهند اما در حالی که نمایندگان منتظر بودند متاسفانه ایشان تشریف نیاوردند.

جعفری خاطرنشان کرد: علت این امر را ما نفهمیدیم و اگر هیات رئیسه محترم مطلع بودند در اختیار نمایندگان قرار ندادند. با توجه به اینکه بنای مجلس تعامل با دولت است این تعامل باید دو سویه باشد و نمایندگان حق دارند علت عدم حضور آقای جلیلی را جویا شوند.

رئیس مجلس در پاسخ گفت: البته این اخطار به هیات رئیسه وارد نیست. کار درستی انجام نشد و باید احترام مجلس حفظ می شد و ایشان سرموقع تشریف میاوردند ولی ظاهرا مشکلی پیدا کردند.

وی افزود: باید وقت دیگری برای این موضوع تنظیم شود و آقای بروجردی با من صحبت کردند امروز ایشان به مجلس بیایند ولی برنامه ما این اجازه را نمی داد و وقت دیگری تنظیم خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet