حلول ماه ربیع الاول
1389/10/21 12:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس مجمع نمایندگان تهران:

وزارت کشور بودجه بیشتری به بدنه حمل ونقل شهری تزریق کند

**رییس مجمع نمایندگان تهران درباره یارانه مترو، گفت: در شرایط حاضر باید تمام هم و غم مسوولین از جمله مسوولین مترو موفقیت در اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها باشد.

حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به این‌که دولت گام بلندی را برای هدفمندسازی یارانه‌ها برداشته، باید همه‌جانبه به دولت کمک کنیم. مجلس هم تصویب کرده که هزار میلیارد تومان به متروی تهران و هزار میلیارد تومان به متروی کلانشهرها داده شود و بنابراین باید به آن جامه عمل پوشانده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به این‌که در شرایط آغاز اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها هستیم و چند هزار میلیارد تومان به حساب مردم یارانه واریز شده و در یکی، دو ماه آینده هم باید یارانه مرحله دوم پرداخت شود، بنابراین لازم است که به دولت کمک کنیم. در واقع این‌گونه نباشد که به دولت در این شرایط حساس فشار وارد شود. مسوولین مترو نیز باید متوجه این موضوع باشند.

نماینده مردم رباط کریم در خانه ملت، با بیان این‌که مسوولین مترو قیمت بلیت مترو را افزایش دادند، گفت: مسوولین باید از هزینه‌های جانبی کم کنند، واگن‌های مترو را افزایش دهند. وزارت کشور هم باید بودجه بیشتری به بدنه حمل و نقل شهری تهران و شهرستان‌ها تزریق کند. اما ما نباید یکباره دست دولت را خالی کنیم تا دولت در اجرای این امر متوقف نشود.

وی افزود: در مجلس هم مبنای کار در این خصوص همیاری با دولت است، زیرا ما باید به دولت کمک کنیم تا این کار بزرگ هدفمندسازی یارانه‌ها را پشت سر بگذارد. جریان مترو هم ان‌شاءالله حل می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet