هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبرداد؛

بررسی مواد مربوط به ورشکستگی لایحه تجارت درکمیته ویژه

سرویس سیاسی
**سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از بررسی مواد مربوط به ورشکستی در لایحه تجارت در کارگروهی که برای بررسی این مواد در کمیسیون مذکور تشکیل شده خبرداد.
سه‌شنبه 21 دی 1389 ساعت 12:21

"امین حسین رحیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام اینکه جلسه کارگروه بررسی مواد مربوط به ورشکستگی در لایحه تجارت روز دوشنبه با حضور کارشناسانی از قوه قضائیه، مرکز پژوهش های مجلس، بورس و دیگر سازمان های دخیل در امر تجارت بررسی شده است، افزود: مواد مربوط به ورشکستگی در لایحه تجارت حدود 300 ماده است که به دلیل نیاز بیشتر به کار کارشناسی، کمیسیون حقوقی و قضایی با تشکیل کارگروهی در این کمیسیون در حال بررسی کارشناسی این موضوع است.

نماینده ملایر، تصریح کرد: پس از جمع بندی نظرات کارشناسی در کارگروه، نتیجه به کمیسیون قضایی اعلام و پس از آن در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

لایحه تجارت دارای 1000 ماده است که تا کنون حدود 700 ماده این لایحه به صورت هشتادو پنجی در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شده و باقی مواد این لایحه که مربوط به بحث ورشکستی است به دلیل نیاز به کار کارشناسی بیشتر در حال بررسی بیشتر در کارگروهی ویژه در کمیسیون قضایی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000