هدر موبایل
1389/10/21 12:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایندگان مجلس:

وزارت اطلاعات، پیکره سرویس‌های جاسوسی دشمن را لرزاند

**در پی شناسایی عوامل اصلی جنایت ترور استاد علیمحمدی و انهدام یک شبکه متشکل از جاسوس‌ها و تروریست‌های وابسته به رژیم اشغالگر قدس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،تاکید کردند: وزارت اطلاعات بار دیگر لرزه بر اندام سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل انداخت.

اقتدار دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور بار دیگر به اثبات رسید

در همین ارتباط عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی و دستگیری عوامل ترور شهید علیمحمدی نشانه‌ی اقتدار دستگاههای امنیتی اطلاعاتی کشور است.

"محمود احمدی بیغش" نماینده  مردم شازند درمجلس شورای اسلامی درگفتگو با جوان باشگاه خبرنگاران گفت: شناسایی عوامل تروریستی سبب شادی قلب مردم ایران و خانواده‌ی این بزرگوار شده است که نشان از قدرت و سربلندی دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی کشور در مجامع بین المللی می‌باشد.

وی تصریح کرد: وزارت اطلاعات همچون گذشته با اقدامات گسترده امنیتی توانست در مقابل دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران ایستادگی کند و آنها را به سزای اعمال خود برسانند.

احمدی بیغش افزود: دستگاههای امنیتی باید مثل همیشه درمقابل دشمنان نظام ایستادگی کنند و اجازه ندهد آنها دانشمندان مغزهای متفکر ما را مورد هدف قرار بدهند.

 

وزارت اطلاعات بزودی عوامل ترور استاد شهریاری را نیز دستگیر می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با ابراز خرسندی از موفقیت وزارت مقتدر اطلاعات در دستگیری عوامل ترور استاد علیمحمدی گفت: ملت شریف ایران مطمئن باشند که وزارت اطلاعات بزودی عوامل ترور دکتر شهریاری را نیز دستگیر می‌کند.

"محمد کریم عابدی"، نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه وزارت اطلاعات قوی ترین سیستم اطلاعاتی و امنیتی در خاورمیانه و حتی جهان محسوب می‌شود اظهار داشت: وزارت اطلاعات این توانمندی را داراست که در مقابل هر گونه حرکت تروریستی و ضد امنیتی سریع ترین واکنش را نشان دهد که نمونه بارز آن را در سال گذشته در دستگیری عبدالمالک ریگی معدوم مشاهده کردیم.

وی با اشاره به ارتباط عوامل ترور در کشور با سیاستمداران و سرویس های اطلاعاتی غربی تصریح کرد: سرویس های اطلاعاتی غربی با اتخاذ تدابیر جدید همواره درصدند تا سربازان گمنام امام زمان (عج) را از سر نخ ها دور کنند لیکن سربازان مخلص امام عصر (عج) به قدری تیز هوشیانه عمل می کنند که عوامل ترور در کمتر از شش ماه دستگیر می شوند.

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در خانه ملت ضمن تبریک و تشکر از وزارت اطلاعات به خاطر دستگیری عوامل ترور دکتر علیمحمدی افزود: به زودی مجلس با تشکیل فراکسیون مبارزه با ریشه های تروریسم با کشورهای زخم خورده از ترور ارتباط برقرار کرده و به طور اساسی با تروریسم مبارزه خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: مردم شریف ایران مطمئن باشند که وزارت اطلاعات به زودی عوامل اصلی ترور شهید شهریاری را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل می دهد.

 

عملکرد وزارت اطلاعات لرزه بر اندام سرویس های جاسوسی دشمن انداخته است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی نیز در ادامه، گفت: تهاجم اطلاعاتی فراگیر و بازدارنده وزارت اطلاعات در عرصه مقابله با تروریسم لرزه بر اندام سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی دشمن انداخته است.

"اسماعیل کوثری" نماینده مردم تهران و مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تقدیر از افتخار آفرینی های فرزندان غیور ملت ایران در وزارت اطلاعات در عرصه مبارزه با تروریسم گفت: عملکرد پیروزی های وزارت اطلاعات اتمام حجتی است با دشمنان نظام و سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی آنان که دست از اعمال پلید و تروریستی خود بردارند چرا که هر گونه توطئه آنان در برابر ایران آشکارخواهد شد.

وی بابیان اینکه اقدامات وزارت اطلاعات لرزه بر اندام دستگاه های اطلاعاتی دشمن انداخته است بیان داشت: شناسایی عوامل ترور استاد شهید علی محمدی نمونه دیگری از تهاجم اطلاعاتی فراگیر و بازدارنده وزارت اطلاعات در عرصه مقابله با دشمنان نظام بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه به زودی جزئیات دستگیری عوامل تروریستی موساد که در ترور استاد علی محمدی دست داشتند منتشر می شود خاطر نشان کرد: همچنین به زودی جزئیات این دستگیری و اعترافات عوامل تروریستی در اختیار برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی قرار خواهد گرفت.

کوثری با اشاره به اشرف کامل وزارت اطلاعات بر تحرکات داخلی و خارجی گفت: عملکرد روبه رشد وزارت اطلاعات آینده ای درخشان و امنیت بخش در انتظار ایران اسلامی و ضربه مهلکی بر پیکره سرویس های اطلاعاتی سیا و موساد خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet