هدر اصلی
1389/10/21 11:13:00
سرویس سیاسی
ابطحی با تبریک دستگیری عوامل ترور شهید علی‌محمدی؛

چتر امنیتی اشخاص در معرض ترور، گسترده‌تر شود

**عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک دستگیری عوامل ترور شهید علی‌محمدی استاد دانشگاه تهران به سربازان گمنام امام زمان(عج)، خواستار این شد که چتر امنیتی برای کسانی که در معرض ترور هستند،گسترده‌تر شود.

"سید محمد جواد ابطحی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به دستگیری عوامل ترور شهید علی‌محمدی استاد دانشگاه تهران توسط نیروهای امنیتی کشور، گفت: از اظهارنظرهای روسای قبلی و فعلی موساد (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) و سرپرست سرویس جاسوسی انگلیس (ام آی سیکس) مشخص بود که رد پای ترور شهید علی‌محمدی در خارج از کشور است و از آنجا این ترورها هدایت می شود.

نماینده خمینی شهر با اعلام اینکه ما به سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک می‌گوئیم که توانمندی دستگیری عوامل شهادت شهید علی محمدی را داشتند، افزود: امیدواریم که هر چه سریعتر عوامل ترور شهید شهریاری نیز دستگیر شده و به سزای اعمالشان برسند.

 عضو فراکسیون انقلاب اسلامی همچنین با تاکید بر بستن راه‌های نفوذ تروریست ها به کشور، خواستار این شد که چتر امنیتی برای کسانی که در معرض ترور هستند، افزایش یابد.

ابطحی با اعلام اینکه دستگیری عوامل ترور شهید علی‌محمدی نشان می دهد که نیروهای اطلاعاتی ما خیلی خوب کار می کنند، افزود: امیدواریم این روند که از زمان وزارت مصلحی بر اطلاعات افزایش یافته ما دیگر شاهد اقدامات تروریستی در کشور نباشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet