هدر موبایل
1389/10/21 15:42:00
سرویس اقتصادی

تذکر نماینده یزد به دولت برای پرداخت یارانه بخش‌های کشاورزی و صنعت

**علی اکبر اولیاء نماینده مردم یزد و صدوق در تذکرهایی جداگانه به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی خواستار رسیدگی به برخی مشکلات ایجاد شده برای مردم و با شروع طرح هدفمندی یارانه‌ها شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به دنبال انعکاس مشکلات جمعی از گلخانه داران و مرغداریها با شروع طرح هدفمند شدن یارانه ها و دیده نشدن نیازهای واقعی آنها توسط دولت از لحاظ تامین سوخت مورد نیاز  نماینده مردم یزد طی نامه ای به وزیر نفت خواستار رفع این مشکلات شد که گویا وزارت نفت ،وزارت جهاد کشاورزی را مسئول مدیریت و تخصیص سهمیه و قیمت سوخت به گلخانه داران و مرغداریها معرفی کرده بود.

در ادامه پیگیری ها مهندس اولیاء طی تذکری آیین نامه ای به دولت خواستار به کار گیری دقت لازم در اجرای کامل طرح هدفمندی یارانه ها از جمله پرداخت یارانه بخش تولید و بویژه بخش کشاورزی شد و از وارد شدن خسارت به این بخش با افزایش شدید قیمت نفت گاز ابراز نگرانی کرد.

اولیاء همچنین در ادامه تذکر خود خواستار پرداخت ما به التفاوت قیمت قیر توسط دولت شد؛ زیرا اعتبارات پاسخگوی قیمتهای آزاد نیست.

نماینده مردم یزد در تذکری جداگانه به وزیر جهاد کشاورزی بااشاره به تاخیر در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها گفت :انتظار این بود که با این تاخیر جوانب و تبعات اجرای طرح به حداقل برسد ولی متاسفانه گلخانه داران و دامداران بعلت نرسیدن سوخت با خسارات قابل توجهی مواجه شده و اگر رسیدگی فوری و جدی بعمل نیاید این خسارتها بیشتر خواهد شد.

این تذکر به غیر از نماینده یزد به امضای آقای مهندس فرهمند نماینده بافق و مهریز و ابرکوه هم رسیده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet