هدر موبایل
1389/10/21 16:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اهواز:

احتمال افزایش میزان یارانه واریزی به حساب‌های مردم وجود دارد

**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعطای نقدی یارانه‌ها به مردم متناسب با آزاد سازی قیمت‌هاست، گفت: احتمال افزایش یارانه نقدی واریزی به حساب‌های مردم وجود دارد.

شبیب جویجری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب عنوان کرد: رقمی که مجلس برای درآمدهای سالیانه حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تصویب کرد 20 هزار میلیارد تومان است که با توجه به نزدیک بودن قیمت اعلام شده بنزین به قیمت تمام شده آن، احتمال دارد این رقم هم تغییر کند.

وی خاطرنشان کرد: در بودجه سال 90 ،که باید همین روزها و یا حداکثر اوایل بهمن ماه به مجلس فرستاده شود، تمام مبالغ شامل مصارف و درآمدهای دولت مشخص می‌شود و همچنین در این بودجه قانون هدفمندی یارانه‌ها نیز در نظر گرفته می‌شود که باید منتظر بمانیم تا در بودجه رقم درآمدهای حاصل از هدفمندی یارانه‌ها نهایی شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته در حال حاضر تنها می‌توان گمانه زنی کرد زیرا این موضوع باید در کمیسیون‌های تخصصی و سپس در کمیسیون تلفیق بررسی شده و در آخر در صحن مجلس مطرح شود؛ در واقع احتمال تغییر هست اما کسی نمی‌تواند بگوید قطعا به چه میزانی خواهد رسید.

جویجری درباره واریز مرحله دوم یارانه‌ها اظهار داشت: همان طور که رییس جمهور بارها تاکید کرد واریز مرحله دوم قبل از پایان سال (بهمن و یا اسفندماه) خواهد بود و اگر در آمدهای حاصل از قانون هدفمندی یارانه‌ها از میزان پیش‌بینی شده بیشتر باشد به طور یقین میزان یارانه‌های پرداختی به مردم نیز متناسب با آن افزایش پیدا می‌کند.

وی افزود: البته عدد و رقمی درباره میزان افزایش یارانه‌های نقدی نمی‌توانیم ارایه دهیم زیرا دولت این میزان را باید استخراج کند همچنین رییس جمهور در صحبت‌هایش به افزایش یافتن میزان یارانه نقدی واریزی به حساب‌های مردم اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet