حلول ماه ربیع الاول
1389/10/21 12:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات آینده زمینه‌سازی می‌کنند

**یک عضو جامعه روحانیت مبارز، با بیان اینکه فضای غالب در جامعه به سمت اصولگرایان است در عین حال، گفت: باید فضا را به گونه‌ای آماده کرد تا تمام طیف‌هایی که جریان فتنه را همراهی نکرده و اصول نظام را قبول داشته‌اند بتوانند در انتخابات آینده مشارکت کنند.

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در یک ارزیابی کلی فضای جامعه در اختیار اصولگرایان است یعنی در حال حاضر ضمن اینکه انتقادهایی به برخی از اجزای اصولگرایی وارد است، اما فضای غالب در اختیار اصولگرایان است.

وی افزود: من معتقدم جریانات مختلف در فضای سیاسی جامعه و به ویژه در انتخابات آینده حضور خواهند داشت و این از تحرکات احزاب و جریانات در عرصه سیاسی جامعه مشهود است که همه می‌خواهند حضور پیدا کنند. در این میان اصلاح‌طلبان هم کاملا آمادگی دارند، زمینه‌سازی می‌کنند و تحرکات زیادی در عرصه سیاسی دارند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: من معتقدم به هر مقدار مشارکت جریان‌های مختلف در انتخابات بیشتر شود شور و نشاط انتخابات هم افزون‌تر خواهد شد و رقابت‌ها تنگ‌تر می‌شود که در نتیجه به افزایش مشارکت مردم خواهد انجامید.

نماینده مردم بجنورد در خانه ملت در پایان، گفت: من معتقدم فضا را باید به گونه‌ای آماده کرد تا تمام جریاناتی که مشکل خاصی ندارند و در جریان فتنه دخالت نداشته‌اند در انتخابات شرکت کنند و اگر افرادی جریان فتنه را همراهی نکردند و اصول نظام را قبول دارند چه اصلاح‌طلب، چه اصولگرا و چه جریانات دیگر باید بتوانند در انتخابات آینده مشارکت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet