خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/10/19 11:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

حرکت اصولگرایان زیر نظر جامعتین، با توفیقاتی همراه خواهد بود

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر جلسات اصولگرایان با جامعتین در هماهنگی این جریان، گفت: هر گاه یک جریان روحانی اصیل همچون جامعتین در مسیر انقلاب تلاش کردند، همواره توفیقاتی همراه بوده است.

حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: اگر اصولگرایان زیر نظر آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی - جامعتین- تشکیل جلسه داده و ادامه طریق دهند، توفیقات خوبی را خواهند داشت.

وی با تاکید بر مثبت دانستن نتیجه این جلسات، گفت: بعضی از جریانات اصولگرایی در فتنه سال گذشته نمره منفی گرفتند، برخی نیز سکوت کردند و بعضی هم به نحوی به سمت جبهه غرب کشانده شدند و بنابراین این طیف‌ها نمی‌توانند به عنوان یک مدعی در جریان اصولگرایی در خط مقدم قرار بگیرند.

نماینده مردم رباط کریم در خانه ملت، با اشاره به مساله هدفمند کردن یارانه‌ها ابراز عقیده کرد: بهتر است جریان اصولگرایی در حوزه اجرا در دولت دهم خلاصه شود و در حوزه مجلس نیز به دکتر لاریجانی منتهی شود.

وی با بیان اینکه اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها و تصویب برنامه پنجم دو گام بزرگ است، اظهار کرد: هر جریانی که بخواهد ارتباط بین دولت و مجلس را به هر نحوی از طریق قانون، کلام یا روزنامه تضعیف کند، اصولگرا نیست و هر جریانی که وحدت مجلس و دولت را بیشتر کند ما این جریان را اصولگرایی می‌دانیم. مقام معظم رهبری فرمودند وقتی شخصی در میدان علم‌کش هیاتی است همه باید کمک کنند. بنابراین وقتی دولت میدان‌دار کار است باید دیگرقوا و نخبگان کشور به دولت کمک کنند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مساله کمک به دولت در شرایط حاضر، اظهار داشت: کسانی که نمی‌خواهند وحدت دولت و مجلس را ببینند، درواقع نمی‌خواهند توفیق انقلاب را ببینند. در حالی که ما در حوزه اجرا و قانون از هر جریانی که به این وحدت کمک کند و همچنین به کمک واقع‌گرایانه به دولت روی بیاورد، استقبال می‌کنیم.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که این نوع نشست‌های جامعتین باعث توفیقات بیشتر دولت و مجلس اصولگرا شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet