هدر موبایل
1389/10/22 10:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

هوشیاری نیروهای اطلاعاتی کشور پیام نفوذ به شبکه جاسوسی موساد است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقدام وزارت اطلاعات در نفوذ به شبکه جاسوسی موساد گفت: پیام این قبیل اقدامات این است که نیروهای اطلاعاتی ما هوشیار هستند و تمام اقدامات آنان را رصد می کنند.

اسماعیل کوثری در گفتگو با مهر، با اشاره به اقدام اخیر وزارت اطلاعات در نفوذ به شبکه جاسوسی موساد اظهارداشت: این اقدام به دنبال سالها تجربه و تلاش وزارت اطلاعات انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ادامه داد: تا کنون نیز وزرات اطلاعات با روشهای مختلف به سیستم های جاسوسی نفوذ کرده و از ترورها و حوادث این چنینی جلوگیری کرده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: هدف دستگاه اطلاعاتی کشور همواره شناسایی و دستگیری عاملان حوادث تروریستی و جلوگیری از این گونه حوادث است. این هدف با تلاش برای ارتقاء ظرفیت های این وزارتخانه پیگیری می شود و نفوذ به سیستم جاسوسی موساد هم در نتیجه این تلاشهاست.

وی خاطرنشان کرد: پیام این قبیل اقدامات این است که نیروهای اطلاعاتی ما هوشیار هستند و تمام اقدامات آنان را رصد می کنند.

کوثری ادامه داد: هم اکنون این افکار عمومی دنیاست که باید قضاوت کند که این رژیم صهیونیستی و آمریکا چه جنایاتی در حق ملتهای آزاده روا می دارند. کشوری چون آمریکا نه تنها به مسئله حقوق بشر نمی پردازد بلکه خلاف معیارهای آن در حرکت است .

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سازمان ملل در جهت محکومیت این جنایات باید به میدان آمده و از وقوع چنین حوادثی که با پشتوانه وحمایت رژیم اشغالگر صهیونیستی و آمریکا انجام می شود، جلوگیری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet