حلول ماه ربیع الاول
1389/10/22 10:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

میز مذاکرات استانبول صحنه شکست پروژه ایران هراسی خواهد بود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شایعه پراکنی‌رسانه‌های اپوزیسیون مبنی بر غنی سازی اورانیوم ۴۰ درصدی درایران گفت: جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از دیپلماسی قوی، دعوت از کشور‌های تأثیر گذار برای حضور در اجلاس استانبول و گستردگی روابط با کشور های منطقه مذاکرات استانبول را صحنه شکست پروژۀ ایران هراسی قرار خواهد داد.

پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: جمهوری اسلامی ایران باید در اجلاس استانبول برروی محور‌های اصلی مانور داده و اجازه منحرف شدن مذاکرات به نفع گروه 1+5 را ندهد.

وی با اشاره به شکست سیاست ایران هراسی کشورهای غربی در منطقه خاورمیانه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران باید در راستای شکست پروژه‌ ایران هراسی در اجلاس استانبول، پاسخ قاطعی به غرب بدهد و دیپلماسی قوی خود را به نمایش بگذارد.

سروری افزود: دستگیری و شناسایی عوامل ترور شهید علی محمدی باعث بدبینی مجامع بین المللی به غرب و رژیم صهیونیستی شده، لذا استکبار جهانی در تلاش است که بااین سیاست‌های جنجال برانگیز افکار عمومی را به سمت ایران هراسی سوق دهد و مجدداً این پروژه را احیا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: دولتمردان غربی با کارشکنی در مذاکرات استانبول قصد به راه انداختن خیمه شب بازی سیاسی خواهند داشت اما بصیرت و آگاهی دستگاه دیپلماسی اجازه ایجاد انحراف در مسیر مذاکرات را نخواهد داد.

سروری تأکید کرد: هر چند که پروژه‌ نخ نما شده ایران هراسی همواره از سوی امریکا تکرار شده است اما تحولات منطقه ، روابط جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های منطقه، دیپلماسی قوی نظام و دعوت از کشور‌های تأثیر گذار برای حضور در اجلاس استانبول،مذاکرات ایران و 1+5 را به صحنه شکست پروژه ایران هراسی تبدیل خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet