هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

میز مذاکرات استانبول صحنه شکست پروژه ایران هراسی خواهد بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شایعه پراکنی‌رسانه‌های اپوزیسیون مبنی بر غنی سازی اورانیوم 40 درصدی درایران گفت: جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از دیپلماسی قوی، دعوت از کشور‌های تأثیر گذار برای حضور در اجلاس استانبول و گستردگی روابط با کشور های منطقه مذاکرات استانبول را صحنه شکست پروژۀ ایران هراسی قرار خواهد داد.
چهارشنبه 22 دی 1389 ساعت 10:09

پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: جمهوری اسلامی ایران باید در اجلاس استانبول برروی محور‌های اصلی مانور داده و اجازه منحرف شدن مذاکرات به نفع گروه 1+5 را ندهد.

وی با اشاره به شکست سیاست ایران هراسی کشورهای غربی در منطقه خاورمیانه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران باید در راستای شکست پروژه‌ ایران هراسی در اجلاس استانبول، پاسخ قاطعی به غرب بدهد و دیپلماسی قوی خود را به نمایش بگذارد.

سروری افزود: دستگیری و شناسایی عوامل ترور شهید علی محمدی باعث بدبینی مجامع بین المللی به غرب و رژیم صهیونیستی شده، لذا استکبار جهانی در تلاش است که بااین سیاست‌های جنجال برانگیز افکار عمومی را به سمت ایران هراسی سوق دهد و مجدداً این پروژه را احیا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: دولتمردان غربی با کارشکنی در مذاکرات استانبول قصد به راه انداختن خیمه شب بازی سیاسی خواهند داشت اما بصیرت و آگاهی دستگاه دیپلماسی اجازه ایجاد انحراف در مسیر مذاکرات را نخواهد داد.

سروری تأکید کرد: هر چند که پروژه‌ نخ نما شده ایران هراسی همواره از سوی امریکا تکرار شده است اما تحولات منطقه ، روابط جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های منطقه، دیپلماسی قوی نظام و دعوت از کشور‌های تأثیر گذار برای حضور در اجلاس استانبول،مذاکرات ایران و 1+5 را به صحنه شکست پروژه ایران هراسی تبدیل خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000