خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/10/22 11:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون خط امام(ره):

اصلاح‌طلبان بدلیل علاقه‌مندی به سرنوشت نظام، درانتخابات آینده شرکت می‌کنند

**یک عضو فراکسیون خط امام مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فعالیت‌های سیاسی اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح‌طلبان برای انتخابات دوره آینده با تمام علاقه‌مندی به سرنوشت نظام، آرمان‌های انقلاب، تعالی و رشد کشور و تشکیل مجلسی قوی قطعا مشارکت فعالانه‌ای خواهند داشت.

انوشیروان محسنی بندپی، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر اصلاح‌طلبان در مورد مسائل مختلف اظهارنظر کرده و انتقادهای سالم و سازنده خود را مطرح می‌کنند.

وی با تاکید به اینکه کسانی که به آرمان‌های انقلاب، نظام، امام (ره) و رهبری اعتقاد داشته باشند باید همیشه در انتخابات مشارکت کنند چرا که این پشتوانه محکمی برای مشروعیت هر نظامی است که متکی به آرای مردم باشد و نظام ما هم یک نظام مردم‌سالار دینی است.

وی افزود: معتقدم همه گروه‌ها، احزاب و تفکراتی که در این چارچوب فعالیت می‌کنند ملزم به حضور و مشارکت در عرصه‌های سیاسی هستند و از سوی دیگر دولت و حاکمیت هم باید زمینه حضور فعال و مشارکت مردم را به طریق اولی فراهم کند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همانطور که مشارکت مطلوب و ایده‌آل در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری پشتوانه بسیار محکمی برای حضور قدرتمندانه ایران در محافل سیاسی و چانه‌زنی‌ها درباره انرژی هسته‌یی به حساب می‌آید برای انتخابات آینده مجلس هم با توجه به وظایف، مسوولیت‌ها و اختیاراتی که بر اساس قانون اساسی به مجلس داده شده باید همان شرایط فراهم شود تا ان‌شاءالله مجلسی قوی و برخاسته از آرای مردم را داشته باشیم تا بتواند در ابعاد تصمیم‌گیری‌های مختلف قدرتمندانه عمل کند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در خانه ملت، همچنین اضافه کرد: مردم ما شعور و آگاهی بسیار بالایی در طول تاریخ داشته‌اند و همیشه این مردم بوده‌اند که حماسه‌های بزرگی آفریده‌اند و حضور آنها در صحنه‌های مختلف پس از پیروزی انقلاب مثل جبهه، خنثی کردن توطئه کشورهای بیگانه و حمایت از انرژی صلح‌آمیز هسته‌یی نشان‌دهنده این است که این مردم از فهم و شعور و آگاهی بالایی برخوردارند.

محسنی بندپی یادآور شد: برای اینکه به شور و نشاط مردم برای حضور در عرصه‌های سیاسی احترام بگذاریم دولت و حاکمیت باید زمینه را برای فعالیت‌های سیاسی آنها در چارچوبی که قانون اساسی مشخص کرده و آنها هم ملزم به رعایت آن هستند فراهم کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet