خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/10/22 11:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

اروپا بدلیل شکست از ایران؛ تن به بازدید از تاسیسات هسته‌ای نمی‌دهد

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، امتناع اروپا برای بازدید از تاسیسات هسته‌یی ایران را ناشی از شکست آنها در برابر سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

محمد کرمی‌راد، در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه در جریان این اعلام آمادگی ایران، حسن‌نیت کشور به همه جهانیان ثابت شد افزود: جمهوری اسلامی ایران از نمایندگان 1 + 5 و همه کشورهای جهان دعوت کرد تا از مراکز فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌یی ایران بازدید کنند که این مسئله اقدامی در جهت برخی فعالیت‌های سیاسی علیه کشورمان است.

به گفته نماینده کرمانشاه در خانه ملت، این فعالیت‌های سیاسی درصدد مخدوش کردن چهره ایران است اما قطعا دشمنان نمی‌توانند راه به جایی ببرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اعلام آمادگی چین و روسیه برای بازدید از این تاسیسات، خاطر نشان کرد: اروپا به دلیل شکستی که از جمهوری اسلامی ایران متحمل شده به این کار تن نمی‌دهد و درصدد ادامه روند فشار و تحریم به ایران است.

کرمی‌راد یادآور شد: آنها از یک طرف تهدید می‌کنند و از طرفی دیگر از مذاکرات استقبال می‌کنند اما باید بدانند که افکار عمومی دولت‌ها و ملت‌ها از عملکرد آنها آگاه است و می‌دانند که آنها بر مدار سیاست هویج و چماق حرکت می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان اینگونه رفتارها را غیرموثر بر جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: این قبیل سیاست‌ها هیچ تاثیری در روند رو به رشدی که جمهوری اسلامی ایران طی می‌کند نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet