شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/10/22 12:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کرج:

بحث انتقال نیرو از نقاط دیگر به استان البرز منتفی است

**نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: در حال حاضر برای جلوگیری از افزایش بیش از حد جمعیت استان البرز بحث انتقال نیرو از استان‌های دیگر به این استان منتفی است.

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اقدامات انجام شده در جهت کاهش نرخ رشد جمعیت در استان البرز گفت: دولت شدیدا بحث مهاجرت را کنترل می‌کند و هیچ نوع انتقالی به استان البرز و تهران پذیرفته نمی‌شود، و تنها برای تامین نیروی کادر اداری در استان نوپای البرز از نیروهای تهرانی که در کرج ساکن هستند استفاده می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر بحث انتقال نیرو از استان‌های دیگر به استان البرز منتفی شده است.

اکبریان از اقدامات دولت در جهت کاهش مهاجرت به کلانشهرها را انتقال گاز و آب و برق به روستاها، ساخت مدارس و افزایش تعداد مراکز بهداشتی درمانی در این گونه مناطق دانست و اظهار داشت: امروزه درصد بالایی از مناطق محروم به همه امکانات رفاهی مجهز هستند و استان البرز در این میان خوب درخشیده است.

وی افزود: بالاترین میزان مهاجرت طی دوسال گذشته متعلق به شهریار بوده است.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس در پایان با اشاره راه‌اندازی اتوماسیون اداری در این استان ابراز داشت: چون این طرح در کرج به صورت پایلوت می‌باشد بودجه چندماه باقی مانده برای راه‌اندازی اتوماسیون سه برابر شده است و تا قبل از پایان سال به اتمام خواهد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet